Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is féltékeny néha a mamára?

Más is féltékeny néha a mamára?

Figyelt kérdés
Amikor a kisfiam anyukámnál van napokig (max 4 nap és kb 3 havonta) napokig erről áradozik, és én örülök NEKI, hogy jól érzi magát, jó tudni, hogy jó emberre bíztam és anyukámat is nagyon szeretem (nyilván vannak viták, emberek vagyunk, de jó a kapcsolat), mégis mikor ilyeneket mond a fiam, hogy a mamáéknál jobban érzi magát, és a látogatás után napokig mindenről csak a mama jut eszébe, összefacsarodik a szívem. Más is van ezzel így? (nyilván nem mondom neki ezt, nem éreztetem vele, csak nekem esik rosszul picit)
2012. jún. 5. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondok neked egy példát.


Voltál már életedben nyaralni? Akárhol?


Na mit gondolsz mikor elmész Mallorkára egy hétre, szuper nyaralás, minden meg van, nem kell dolgoznod, nem kell házimunkát végezned, strand, kirándulás, kaja...

Majd haza mész. Mennyi ideig álmodozol, beszélsz még az élményeidröl? Mennyi ideig nézegeted vissza a szuper nyaralás képeit, és gondolod, hogy milyen szuper is volt ott.


Na a gyerekednek ez ugyan az. Egy nyaralás a mamánál aki félreteszi a házimunkát és csak unokázik. Amikor olyan programok vannak ami máskor nem...


Tök normalis, ezen féltékenykedni is felesleges.

2012. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem azért néha megfacsarodik picit a lelkem, észérvek ide vagy oda... :-)
2012. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel ilyen sokat van a mamával, természetes hogy ennyire ragaszkodik hozzá. Ha havi 3x 4 napot a mamával tölt, az már 12 nap egy hónapban...természetes hogy kötődik hozzá és hiányzik neki, ha nincs vele. Jó ha a nagyszülőkkel szuper a kapcsolat, de ha ilyen sokat van "leadva", természetes hogy a második otthonának tekinti a mama házát. RÁadásul a mamák mindig engedékenyebbek, és kényeztetőbbek, mint az anyukák :)
2012. jún. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj bocsánat rosszul értelmeztem......három Havonta. Oké, így már más. Hát, ebben az esetben csak a mondanivalóm vége a releváns: mivel a mama biztos engedékenyebb, kényeztetőbb, ezért neki ott lenni valóban olyan, mint egy nyaralás, és ezért vágyik oda :) Szerintem ez természetes.
2012. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!