Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legideálisabb hely egy...

Mi a legideálisabb hely egy vagy több gyerkőc felneveléséhez?

Figyelt kérdés

Költözés előtt állunk, és igazából úgy állunk most, hogy bárhova tudunk költözni (mármint bármilyen településformára)

Szerintetek a falu, a kisváros vagy a nagyváros az ideális a gyermekneveélshez? Ha bármelyiket választhatnátok, akkor melyik lenne az? És miért?


2012. jún. 5. 09:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ezesetben aszerint válasszatok lakóhelyet, hogy ti hol érzitek jól magatokat. A gyerekeknek az a jó, az a normális, amiben felnőnek, ha a szüleik jól érzik magukat, kellemesnek érzik a környezetet, akkor a gyereknek is jó lesz. Úgy értem, ha pl. te szívesen járnál erdőt-mezőt a gyerekeddel naphosszat, ezt tartod fontosnak, akkor költözz olyan helyre, ha úgy érzed, sokféle „csiribiri” programra vinnéd, akkor olyan helyre, ahol az adott. Sarkítottam, de biztos érted.

Később, ha nagy lesz, lehet, hogy távolabbi középiskolába akar menni, vagy külföldre, de amíg kicsi, azt add neki, ami a szívedből jön.

2012. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!