Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segítség! Kislányom 2 éves,...

Segítség! Kislányom 2 éves, nem akar elfogadni semmilyen ennivalót, innivalót is nagyon keveset. Már mindennel próbálkoztam, de nem tudok semmit belediktálni. Mivel próbálkozzak? Van valakinek tanácsa, hogy ilyen esetben mit lehet még csinálni?

Figyelt kérdés
Már 5 napja beteg, nincsenek súlyos tünetei(hányás, hasmenés), már többször voltunk orvosnál, azt mondják nem néz ki rosszul, csak minimálisan van kiszáradva. De egész nap alszik, most már azt a kevés ételt sem hajlandó megenni, amit lehet és eddig legalább csipegetett. Már nagyon gyenge, nem akar lábra állni sem.
2012. jún. 5. 15:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is adnék neki, amit kívánna, csak egyen. Nem baj, ha nem diétás, sztem nem fogja kihányni, nem lehet hogy ne egyen semmit. Az én lányom is ropin élt amikor beteg volt, de nem bántam, aztán persze visszajött az étvágya.
2012. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!