Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van esélyem kigyógyulni a...

Van esélyem kigyógyulni a pánikbetegségből és az állandó szorongásból, ha majdnem 2 éve vagyok beteg és eddig kezeletlen volt?

Figyelt kérdés
1 hónapja járok heti egyszer pszichiáterhez és prozac-ot szedek napi egyszer.
2011. jan. 28. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
IGEN! Mindig van esélyed! Csak akarni kell, hogy kigyógyúlj belőle és hinni benne HINNI hogy meg fogsz gyógyúlni!!!!
2011. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Igen,a pszichológus/pszichiáter sokat tud segíteni.Én is benne bízom,nekem is rá van szükségem.Kitartást!
2011. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már tíz éve benne vagyok. Minél előbb kezded a kezelést annál nagyobb az esély.
2011. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

annyira szeretnék tünet,entes lenni,pláne,hogy nálam ezek nagyon hamar kezdődtek.sokszor azért bizonytalanodom el,amit pl a harmadik válaszoló is írt.sokan évtizedek óta betegek és nem tudnak gyógyulni.viszont ismerek olyanokat,akik 1 éven belül kigyógyiltak és azóta is tünetmentesek. :S

2011. jan. 28. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok, tünetmentes vagyok nagyjából, de csak gyógyszerrel.
2011. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amúgy embere válogatja ezt is. Van akinél csak átmenetileg jelenik ez meg, vmi nyomasztó helyzet stb. miatt, aztán ha továbblép akkor el is múlik. De akinek az egész élete stressz vagy gyengébb lelkületű, annál már nehezebben megy.
2011. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez. Kapsz rá gyógyszert. Kigyógyulsz.
2011. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
fentebb írtam,hogy járok pszichiáterhez beszélgetésre és kaptam prozac-ot.
2011. jan. 29. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszer már kigyógyultam, most visszaestem, de újra kimászok belőle..pszihó doki, gyógyszer..és menni fog!!!
2011. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!