Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Olyan sok bárányhimlős kérdést...

Olyan sok bárányhimlős kérdést olvasok mostanság. Járvány lenne?

Figyelt kérdés
Akinek bárányhimlős a gyereke, hol laktok?
2012. jún. 5. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kőbányán járvány van, a doki ma mondta, hogy egyre több a bárányhimlős, már küldte a jelentést.
2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Épp kérdezni akartam én is.

MÁsik pedig az, hogy (külföldön lakok nem tudom) otthon nem adnak ez ellen védőoltást picikorban ?

2012. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Választható oltás. 2 db kell. 2x 8 e ft.
2012. jún. 5. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dunántúl járvány van nálunk is.


Mi tavasszal beoltattuk a gyereket, akkor jól le is hurrogtak más anyukák, hogy milyen felelőtlenek vagyunk....na ja, nem a mienk fekszik a kórházban szövődménnyel. Még csak pöttyös sem lett, 1 napos hőemelkedés azt annyi.

2012. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Győri vagyok, itt is hallottam egy ovit, ahol épp betegek. Amúgy nekünk azt mondta a doki, ha 10 éve koráig nem kapja el, akkor oltassuk be, addig ne. Jobb, ha átesik rajta...
2012. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Győrben lakunk és most vagyunk itthon bárányhimlősen,4éves kislányommal:-(
2012. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!