Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 3 éves a fiam itthon...

Lassan 3 éves a fiam itthon mondhatni szobatiszta, mert szól elöre, viszont az oviba nem mondja meg, inkább bepisil. Mikor fog javulni vajon?

Figyelt kérdés
oviba sem akar menni,mert fél, hogy belepisil s a nagyobbak lekacagják. még 2 hét volna az oviból,délelött van csak ovi.
2012. jún. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen ovi, ha még nincs 3 éves a gyerek? 2 évesen ment oviba?

Nem volt egy kissé korai?

2012. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
olyan ovi,hogy 2,5évesen mehet,óvonőktől függ azt mondtak vigyük szokja a társaságot,ennyi idöt kibir egy pelus,8:30-12ig van,falun lakunk kevés a gyerek max 15.A lényeg,hogy itthon megmondja,ismeri az ovonöket is ,a héten nem volt az oviba pelus rajta s nekik nem mondja,a válasz mindig az,hogy nem.
2012. jún. 7. 12:46
 3/5 A kérdező kommentje:
márciustól jár.
2012. jún. 7. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval csak pár hete szobatiszta? Akkor légy türelemmel, ez előfordul az elején, mert még új neki. Az én lányom is ezt csinálta, az első pár hónap erről szólt, hogy otthon nagyon szépen pisilt, de ha olyan helyen volt ahol én nem voltam ott, akkor volt hogy nem szólt másnak, vagy olyan is volt, hogy annyira belefeledkezett a játékba, hogy elfelejtett szólni.
2012. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pár hetet akartam írni, nem pár hónapot.
2012. jún. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!