Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mennyit eszik 21 hónapos...

Mennyit eszik 21 hónapos gyereketek? (+/- 3 hónap)

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:

ez változó.


én nem csinálok nagy tragédiát belöle.


átlagosan

reggel pár kanál reggelizöpehely tejben, vagy joghurt gyerek müzlivel vagy egy fél zsemle, ha negyed az sem tragédia.


tízorai nincs, vagy max egy kis csücsök kifli


ebéd kb 400 gramm (nem rég mértem le) étel amit én is eszek. ennek a felét szokta megenni, ha a negyedét sem sírom el magamat, de ha az egészet akkor lesek nagyokat.


uzsonna. joghurt, gyümölcs, keksz, süti. változó van hogy pár falatot eszik csak.


vacsora barna kenyér darbakák, sajt darabkák, parízer darabkák, paradicsom darabkák. ebböl ha pár falaotto eszik szuper, ha mindet akkor is szuper.


én ha minden étkezésre eszik pár falatot már úgy vagyok vele hogy szuper volt. ha mindent megeszik ami nagyon ritka akkor meg örülök, mert 1 év alatt nem hízott 2 kilót. most másfél éves és 9,7kg, 6 hósan 8,5 kiló volt.

2012. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

FIam a reggelt kávéval kezdi, de változó mennyit iszik meg, 1dl-3dl között,attól függ milyen a kedve.

MAjd reggelizünk, ami csinálok

kb adagok: 1 bécsi virsli/1 fél szelet kenyér sajttal/fél szelet bundáskenyér, ezmár nem nagy mennyiség, pont a kávé miatt.


TÍzórai: 1 alma+babapiskóta/banán, vagy ami éppen ér esetleg vásárlás közben van hogy egy rudi, van hogy perec.


Ebéd: nagy tányér leves(nagyon leveses), és egy minimális második, ami kb fél szelet rántott hús, de ha van tartalmas leves, akkor a második csak könnyű valami, viszont a tésztát imádja, abból egy mélytányérnyit meg tud enni, ilyenkor viszont nincs leves. (remélem érthető vagyok:-))


Alvás után joghurt vagy ha délelőtt nem volt édesség akkor rudi/tejszelet

kicsit később kirakom neki a gyümölcstálját, ami van alma, kiwi, narancs,banán,átlagban 2-3 féle gyümölcs, összedarabolva, és az elfogy estig.


Vacsi: szendvics, 1 szelet kenyérből.vagy 1 virsli, sajt.


VAnnak napok amikor szinte alig eszik, de ez az átlag.

88cm, és 12,5 kg. 21 hónapos

2012. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24 hónapos a fiam.Reggel, este 2-2dl kakaó,vagy tejes kávé.Ébredés után máris kéri,az ágyban issza meg,este lefekvés előtt.Reggeli 9 körül,félszelet kenyér,párizsival,májkrémmel,kolbásszal,bármivel,vagy 2 db virsli,1 tojásból rántotta.És mindennap valamennyi trappista,vagy 2db kockasajt.Délben ebéd amit főzök,leves,és második.Nem eszik nagy mennyiséget,imádja a tésztát,a levesből is azt halássza ki.Ebéd után rudi,vagy tejszelet,ha evett rendesen.(mostanában válogatós)Délután alma(negyed)joghurt,keksz.Este 6-7 körül vacsi hideg,vagy hasonló a reggelikhez,ha kelt tésztát sütök(kakaós csiga stb)Akkor az.Negyed szelet kenyér kb az adag.Kap még gyümölcslevet,mert a gyümit nem eszi meg,esetleg egy kis befőtt,és alma,néha banán,de nem eszik egy egészet.14.5kg és 87cm.
2012. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én fiam is annyit eszik mint az előttem irok viszont vannak napok amikor majdnem sirva fakadok mert semmi nem kell neki! általában 4-5 napig jol eszik azán 4-5 napig szarul!de mindenki azt mondja normális igy !29 honapos 94 cm és 13kg
2012. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!