Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan ünnepeltétek gyerkőcötö...

Hogyan ünnepeltétek gyerkőcötök 3. születésnapját?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz 3 éves a kisfiam és még nem tudom, hogy hogyan ünnepeljek.

A nagyszülők családi házban laknak, uh. gondoltam egy kerti partira, de kit hívjunk meg??

Nagyszülők, én tesóm gyerekei v. esetleg ismerős gyerkőcök és szüleik is?

Ti hogy tartottátok?


2012. jún. 8. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A 3. szülinapjára a családot hívtuk meg, plusz a barátnőmet a gyerekeivel, mert a gyerekek is szerették egymást. Ennyi volt. Aztán a 4. szülinapján meghívhatott 1-2 barátját (szülőkkel, ha ott akartak maradni) az oviból.
2012. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk külön-külön buli volt (nincs kertünk).

1. buli: apám+nője + keresztanya+gyerekei

2. buli: anyósom+apósom

3. buli: másik gyerekem keresztanya+apa

4. buli: néhány kis barát a játszótérről + anyukák, apukák, ez volt a legnagyobb szabású, 20-an voltunk, de nagyon klassz volt


Szerintem jó a kerti buli, azokat hívd meg, akiket szeretsz, akikkel szeretnéd együtt tölteni a gyereked 3. szülinapját, és akiket a gyereked is nagyon szeret.


De ne legyen ott nagyon sok ember, max 20-25, annál több már túl tömeg ilyen kicsi gyereknek.

2012. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy bölcsiben beszéltem a pedagógusokkal, hogy legyen valami kis ünnepség a kislányomnak, sütöttem is egy tortát nekik, meg vettem is egyet. Nem sok gyerek van a bölcsijében, így a két tortából mindenkinek jutott.

Itthon aznap délután nem dolgoztam, elmentünk az Állatkertbe, ahol még nem volt és nagyon tetszett neki. Este megkapta tőlem az ajándékát, majd hétvégére megérkezett a szüleim ajándéka vidékről, így nem csak egy nap tudott örülni a születésnapjának, hanem pár nappal később is.

22F

2012. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nálunk a család volt még csak tesóm,gyerekei,(3)nagymamák,nagypapa,apa, anya,a kedvenc jármű tortűt csináltattunk neki,sok lufit fújtunk fel,szerpentinek,díszek itt-ott.sajnos bent kell tartani mert téli gyerek,kis tűzijáték a tortán,majd az ajándékok.nagyom jó volt,táncoltunk gyerekzenére,énekeltünk,szóval neki való kis buli volt.
2012. jún. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Családdal. Nagyszülők, testvéreink, kb. 15-en voltunk.

Torta, lufik, tortára tüzijáték, sütemények, húsleves, sültek.

2012. jún. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont mint az utolsó :)
2012. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is mint utolsó előtti!
2012. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

átküldtük a gyereket a közelebbi mamáékhoz délutáni alvásra, addig feldíszítettük a lakást a rahedli lufival, ez tetszett neki a legjobban.

csináltunk szendvicseket, tortát hoztunk, üditőket

átjött az egész család, nagybácsik, nagynénik, keresztszülők,

a tortán a tüzijáték is hatalmas ováció volt, a gyertyákat vagy 5x gyújtottuk újra, hogy elfújja

aztán megbeszéltünk, hogy nem kell nagy ajándékokat hozni, és inkább olyanokat amik hasznosak, mindenki csomagoló parpírba tegye ne papírtáskába.

élvezte, hogy kicsomagol

öcsém nagyon aranyos volt, hozott egy zsáknyi ,,marhaságot" külön csomagolva, nestlé nyuszis gabonapehely, a kedvenc csokija meg ilyenek

aztán volt ahonnan ruhát kapott, dömpereset :D

volt ahonnan autót

volt ahonnan ilyen kreatívos dolgokat, sokat festünk gyurmázunk , és ehhez kiegészítőket.


fényképeztünk videóztunk, azóta meg azt nézegeti :D

2012. jún. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok jó ötletet! :D
2012. jún. 21. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!