Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha óvodai felvételinél egy...

Ha óvodai felvételinél egy gyerek felvételi előjegyzésben marad, akkor ez azt jelenti, hogy fenntartják a helyét a csoportjában, míg a 3at be nem tölti és akkor kezdhet vagy csak ha üresedés lenne, akkor veszik fel, persze csak ha betölti a 3at?

Figyelt kérdés
Üresedés alatt azt értem, ha pl valaki a felvettek közül mégsem iratkozik be, ha valaki elköltözik és így lesz pl. 1 üres hely a csoportba, stb.
2012. jún. 9. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Felveszik ha üresedés lesz
2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna csak ha üresedés lesz. Mikor tölti a 3-at? Fiam szeptember 12-én született, és egész nyáron paráztam, hogy nem fogják felvenni. Augusztus utolsó hetében telefonálgattam állandóan az oviba, hogy valamit csináljanak már, hát végül felvették a legbénább csoportba, 2 rettenetes szipirtyó ovónénihez :(
2012. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Nov-i....
2012. jún. 10. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!