Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos a kisfiam és...

20 hónapos a kisfiam és szeretnénk külön szobába szoktatni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Eddig velünk aludt. A mi ágyunk mellé van téve az ő ágya. Este ha elalszik mellettem, átrakom a helyére, de hajnalban mindig odavesszük, mert nagyon sír, ha nem. Szeretném áttenni másik szobába, a kistesó mellé aki 4 hónapos (ő már átalussza az éjszakát).Hogyan csináljam, hogy a kicsit se zavarjuk?
2012. jún. 11. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy melléfeküdtem, és amikor elaludt kijöttem... ha sírt éjjel átmentem hozzá. Volt hogy ottmaradtam (általában mert legalább én is aludtam tovább), de volt olyan is, hogy vittem neki inni egy keveset és visszaaludt magától.

Nem tudom mekkora a gyerekszobátok, nekünk befért egy kihúzhatós kanapé is és azon aludtam a gyerekkel.. majd átraktam az ágyába (rendes ágya van leesésgátlóval)

2012. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!