Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Éjszakai szopiról le lehet...

Éjszakai szopiról le lehet szoktatni egy 20 hónapos babát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

hogyne lehetne?:))

Egy pár éjszakát fel kell rá áldozni, mire megszokja hogy szopi helyett vizet, vagy gyümölcslét kap.

Az enyémnek 1-2 hétbe telt mire megértette hogy cici nincs elvitte a cica.

Sok türelem kell hozzá, és kitartás.:)

2012. jún. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én "megbeszéltem" a 17 hónapos lányommal, hogy alszik a cici is, pihennie kell, csak reggel kap újra, mikor süt a napocska. 1- 2 éjjel elégedetlenkedett de azóta nem is kéri éjjel, csak vizet iszik ha megébred.

Többször elmondom neki este, esti szopi közben, hogy reggel lesz újra cici, nem okozott különösebb galibát a dolog:).

2012. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én babám pont 20 hónapos volt amikor leszoktattuk az éjszakai cicről mert sokszor óránként megébredt szopizás miatt.

Én már nem bírtam az éjszakázást mert színte semmit nem aludtam másfél évig.

Aztán apukával megbeszéltük, hogy ő alszik vele.

Az első éjszaka amikor először megébredt nagyon sírt, kérte a cicit, hát az nagyon rossz volt, és apa megnyugtatta simogatta és visszaaludt.

Aztán a 2. 3. éjszaka egyre jobb lett ,mostmár apával alszanak éjjel egyszer ébred a pici iszik vízet és alszik tovább.

Szóval az első éjszaka nehéz de aztán mindenki alszik nyugodtan.A kislány sokkal kiegyensúlyozottabb, és én is alszom végre:)

Kitartást nektek.

2012. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!