Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valakinél előfordult ilyen?...

Valakinél előfordult ilyen? 20 hónapos kislányom kiegyensúlyozott, értelmes, nagyon mozgékony baba. Nagyon anyás, ezzel még nincs is gond.

Figyelt kérdés
Ám folyton azt akarja, hogy felvegyem, nem elég, hogy együtt főzünk, játszunk és mindent együtt csinálunk. Ha nem"lóghat" rajtam sír, de nem kicsit nagyon. Ez már a hiszti? Ha pl. fogat mosok, sminkelek, vagy főzök és mellettem áll, neki az nem elég, folyamatosan fel akar jönni a kezembe. Próbáltam elmagyarázni, de annyira rákezd a sírásra, hogy bármit is mondok "nem is hallja"...mit teszek? És az elmúlt hetekben csak úgy hajlandó elaludni(délbe és este is), hogy a kezét fogom.Régebben szépen egyedül aludt el, minden nyekergés nélkül... :((((

2012. jún. 14. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az enyém 26 hónapos és ugyanezt csinálja, megfogja a lábam és nem engedi.:)
2012. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23 hónapos kisfiam dettó :) Úgy járkálok a lakásban néha, hogy a combomba kapaszkodik és nyafog.
2012. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lányom is pont ilyen, csak én utolsó hónapos terhes vagyok így egyszerüen NEM. ha elkezd sírni otthagyom és had sírjon, mert ez csak a hiszti része. Sokszor lehajolok megölelem, vagy ha olyan van leülök és ölembe ülhet, de nem lóghat rajtam. Lassan hozzá szokott de mindig próbálkozik.


Az alvás kb 2-3 hétig volt szörnyü, most mintha vissza állt volna neki megint rendesen.

2012. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez hiszti? Mert egyébként mindent megcsinál, ha kérem, más dolgokban nincs sírás...csak, ha anya-anya-anya...
2012. jún. 14. 12:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam már 3,5 éves, ez alatt az idő alatt 3x fordult elő ilyen eset. Én a másik oldaláról közelítettem meg: biztos van valami oka, hogy hirtelen ilyen bújós lett. Én igyekeztem a lehető legtöbbet vele foglalkozni, félre hagytam mindent és együtt néztünk mesét, filmet, együtt aludtunk, sokat összebújtunk, ölelgettem - tehát biztosítottam róla, hogy számíthat rám, bújhat, ha baj van bár nem tudja elmondani. És 4-5 nap után, már én hiányoltam, mert visszatért a rendes kerékvágásba az "élete"
2012. jún. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Születése óta "össze vagyunk nőve", minden egyes percet együtt töltünk...a nagyszülők szerint túlságosan is csak együtt vagyunk...egyébként nagyon apás is, ugyanúgy van vele is, ha együtt vannak...
2012. jún. 14. 13:11
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes véletlenül?


Olyankor szokott ilyesmi előfordulni, legalábbis nálunk.

Amúgy az én gyerekeim (eddig) nem csináltak ilyet.

2012. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes :(
2012. jún. 14. 13:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szeparációs szorongás. Nem tudod néha magadra kötni kendővel vagy kenguruval?
2012. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 krisztivan ***** válasza:
Kisfiam 21 hós.Ezt Ő akkor csinálja ha kíváncsi arra,hogy "fönt"mi történik.Én mindig mondom neki,hogy ezt vagy azt megcsinálom és akkor megmutatom.Kicsit izgalmasabb így a főzés,mert minden egyes fázis után felveszem,mutatom,leteszem.De legalább nem kell folyton kézben lennie:-))
2012. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!