Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire szamitsak ha a kovetkezok...

Mire szamitsak ha a kovetkezokeppen cselekszem?

Figyelt kérdés

kislanyom jul 31-en tolti be a 2 evet. meg intenziven cicizik, de ez az en szervezetemnek mar terhes, a fogaim darabokban tornek ki, nagyon sovany vagyok, es tudom hogy mar nem lenne szuksege a szipikra mert vigan elvan anelkul is ha nem vagyok otthon. szepen elalszik cici nelkul is es rendes etelt is eszik, de ha en ott vagyok, sokszor keri a cicit (kell tej, ahogy o mondja) es nem utolso sorban lassan szeretnenk mar kistesot, de jo lenne ha kicsit rendbejonnek azelott.

szoval arra gondoltam, mivel nelkulem is jol elvan, elviszem 1 hetre a szuleimhez (200 km tolunk) es leszokik a cicirol..

van koztetek valaki aki igy csinalt? mire szamithatok?



2012. jún. 14. 14:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
koszonom a valszokat! azt hiszem varok meg,a 2. szulinapig, mert nem vagyok kepes hatarozottan azt mondani h nem, nincs cici. masodik kerlelesnel mindig odaadom:) ejjel meg gondolkodas nelkul, nem akarom az egesz hazat felverni...
2012. jún. 15. 10:10
 12/12 A kérdező kommentje:
hala istennek, ferjem nagyon segitokesz, bevallalta hogy o altatja el kislanyunkat, ha kell vele is alszik par nap amig kell! a tegnap megvolt az elso alkalom, szepen elaludt vele este,kis jatek es sok mese utan:) reggelig meg sem ebredt!
2012. jún. 16. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!