Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyesen cselekszem?

Szerintetek helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, meglehetősen zűrös családi háttérrel. A szüleim egész nap tépik egymást, persze, vannak, amikor megértem, hogy idegesek, de ez az én életemre jelentősen kihat. Úgy érzem, kezdek idegronccsá válni.

Úgy gondoltam, hogy pár napra "odaköltözöm" a legjobb barátnőmhöz, és egy kicsit lenyugszom. Ha szülők lennétek, mennyire tartanátok jogosnak? Anyunak persze elmondtam, hol leszek, de annyira ideges volt, hogy csak azt hajtogatta, hogy nem érdekli, hagyjam békén.

Egyébként nagyszerű szüleim vannak, de csak külön-külön...


2012. máj. 21. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet jelzésértéke, hátha ráébrednek már túlzásba estek.

Ha megteheted nagyobb zűr nélkül akkor tegyed.

2012. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, egy darabig nem vennék észre.
2012. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De, észrevennék :)) Épp ez lenne a lényeg.
2012. máj. 21. 20:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól teszed. Én pl mikor régen anyámék veszekedtek, fogtam magam és elmentem bringázni. Ők még olykor ütötték, gyepálták is egymást és én nem akartam ezt látni.


Azóta is utálom ha valaki veszekszik mellettem. Pl azt sem bírom ha a barátom kiabál velem, akkor is fogom magam, becsapom az ajtót elmenekülök itthonról. Persze visszajövök fél óra mulva, mikor már lenyugodott.


Na mondjuk régen azért mikor szüleim veszekedtek, ilyen 4 órákat is elbiciklizgettem simán, és reménykedtem hogy mire visszamegyek már nyugi lesz.


Állítom hogy hiper érzékeny lettem a veszekedésekre, és emiatt pl én nagyon ritkán kiabálok. Szerintem a legtöbb esetben meg lehet beszélni a dolgokat normálisan is, mert úgy is az a vége, hogy mikor már kiveszekedték magukat és minden rosszat egymás fejéhez vágtak, akkor a végén úgyis lehiggadnak és normálisan kezdenek beszélni egymással. Sőt még talán bocsánatot is kérnek egymástól ha valamelyiknek túlságosan elszállt az agya. Nem?

2012. máj. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!