Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vaskosabb kisgyereket - 4-10...

Vaskosabb kisgyereket - 4-10 évest - járatnál balettra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4-6 évest igen. Később a gyerek személyiségétől függ, mert szinte biztos hogy csúfolni fogják. Arról nem beszélve, hogy totál felesleges, mert sosem lesz benne sikerélménye, hiszen az alkata nem megfelelő hozzá. Ha nagyon akarná, és nem veszi fel a beszólásokat, akkor talán, de kevés ilyen gyerek lehet.
2012. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És 4-6 évest miért?
2012. jún. 15. 21:39
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert akkor még ezért, nem csúfolják egymást. Legalábbis azok akik normális családból jönnek, és nem a fogyókúra otthon a fő téma. Akkor még nem foglalkoztaja őket, és a balett is csak játék. Később már pl egy fellépésnél, kellemetlen lehet a gyereknek hogy ő nem olyan ügyes, nem úgy áll rajta a ruha. Keresnék neki olyan hobbit, ami illik hozzá. Persze itt nem 1-2 kiló különbségről van szó. De pl 5-6 kg + egy kisgyereknél, már jelentős lehet.
2012. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
En 12 evig balettoztam. Nagyon sokat segitett, ritmuserzek kialakulasban, mozgasban. Szerintem meg 10-12 eves korban is jarhat vaskosabb gyerkoc. Nalunk annak idejen soha senkit nem csufoltak emiatt... Sot....
2012. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
csak rosszul érezné magát ott,én nem vinném.
2012. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jún. 15. 22:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Én pont 4-6 éves koromban, vaskos gyerekként jártam művészi tornára és nagyon szerettem, jól is ment és nem csúfoltak. Aztán általános első-másodikban már én voltam A kövér lány az osztályban... de addigra már más ok miatt anyukám egyébként sem tudott vinni.
2012. jún. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem. Kinevetik, kicsúfolják.
2012. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha Ő szeretne járni akkor igen. Akkor ha netán előfordulna, hogy csúfolják (kisebbek nem foglalkoznak ilyesmivel) akkor sem biztos, hogy felveszi, ha neki fontos hogy kipróbálja és szereti a balettet. Egy próbát megér. És ha netán csúfolják, akkor beszélni kell vele, hogy aki pedig csúfolja az nem valami okos és jó gyerek, ha ilyet mond. Később meg majd eldönti, mennyire akar belemélyülni és felfogja, hgy ha komolyan gondolja, akkor az valószínűleg azzal jár, hogy ne legyen vaskos,és aszerint intézi magát, vagy kell segíteni neki.
2012. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdésem lenne ahhoz aki lepontozott, hogy miért tette?

Hozzáfűznivalóm az utolsóhoz. Szerintem mondhatod te hogy buta aki kicsúfolja, az semmivel nem teszi könnyebbé a dolgokat. Nálunk én voltam a vaskos kislány aki balettozni akart, 7 évesen. Nagyon hamar szembesültem vele, hogy nagyon kilógok onnan. És ennek a korombeliek elég bunkó módon adtak hangot. Életem egyik legrosszabb élménye volt. És aki eleve vaskos, tudod fogyózhat amennyit akar, nem lesz jó balettos, mert nem olyan alkat. Ezt pedig jobb elfogadni, és megspórolni a gyereknek egy csomó megaláztatást, mielőtt romokban lesz az önbecsülése. Nekem évekbe telt ki heverni a túlsúlyos gyerekkoromat.

2012. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!