Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vállalnátok kisgyermekkel 2...

Vállalnátok kisgyermekkel 2 műszakot?

Figyelt kérdés
Délelőtt-délután. Apuka van, és ő tudna értük menni az oviba, meg le tudná őket fektetni. De mégis, minden második héten csak reggel látnám a gyerekeket. Van még egy kis megtakarításunk, szóval nem égető elhelyezkedni, de ki tudja, mikor lesz még lehetőségem. A kisebbik 2,5 a nagyobbik 4 éves.
2012. jún. 17. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám be, ha anyagi okokból nem sürgős. Még mellettük a helyed, és nekik is, neked is jobb, ha sokat lehetsz velük. Én imádom a munkám, lenne is lehetőségem visszamenni, de két kicsi gyerek mellett nem akarok ügyletet vállalni. Kissé fájó szívvel, de várok amíg lehet.
2012. jún. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én amióta 2 éves a fiam úgy dolgozok,hogy 12 órázok,egyik nap nappal dolgozok,másik nap éjszaka.ha éjszakás vagyok,akkor este hatkor elindulok,ilyxenkor az apja fekteti le,és reggel mire hazaérek,bölcsiben van..ekkor csak délután látom,amikor megyek érte a bölcsibe.semmi gond nincs,kibírható.az apját szereti,jól megvannak együtt.amikor nappal dolgozk,akkor reggel már nem találkozunk,én elmegyek,mire felkel,és csak este fél nyolckor találkozunk.ilyenkor csak fél órát töltünk együtt,mert nyolckor már fektetem le.

lehet,hogy ez így rosszul hangzik,de én több minőségi időt töltök vele,mint ai hivatali munkaidőben dolgozik,és 10 órával kevesebbet van bölcsiben egy héten,mint egy hivataliban dolgozó anya gyereke.

amikor én megyek érte a bölcsibe,akkor már miénk a délután,mert a házimunkát megcsinálom napközben,így délután már semmi dolgom nincs.

szóval nekünk bejött ez a munkarend

2012. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amióta ovis lett a fiam,kaptam szabit és amikor elkezdtem dolgozni 2 műszakban kezdtem el.nagyon nehezen viseltem az elején,végigbőgtem a műszakot,késöbb vittem reggel oviba igy voltunk együtt pár órát.de 1 hónap múlva látszani kezdett rajta hogy hiányzik neki anya,igy elmetem 1 hét betegbe vele,és csak ketten voltunk egész nap,megnyugodott,lehiggadt,imádja az apját,igy annyira nincs nagy gond,de nagyon nehéz,de valahogy meg kell oldani a gyerek hozatalát,vitelét,mindketten korán kezdünk a párommal,egyedül nem maradhat,felmondani ezért nem akarok.okos,ügyes gyerek,körül van véve szeretettel,kedvességgel ezt kell neki mindig megadni még igy is.és akkor nem lesz olyan nagy gond.
2012. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kislanyom meg nem 2 eves, de mar egy hete dolgozom, a programom: 10-13 es 15-21, fogadoirodaban, ez a nyitvatartas. en is nagyon keveset vagyok vele, csak reggel es este mert delben mikor hazamegyek mar alszik. szivem szakad meg h ilyen keveset latom, de 2 muszak szerintem konnyebb ennel...
2012. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is pont azert vallaltam mert nagyon nehez munkat talalni es ki tudja 2 honap mulva talaltam volna vagy sem!
2012. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!