Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem furcsa hogy...

Csak szerintem furcsa hogy egy 4 eves mindenhova a kedvenc takarojaval megy ugy hogy a szajaba tomi?

Figyelt kérdés
Sogornom gyereke 4 eves es nem tud elmenn ugy sehova hogy ne lenne vele egy takaro ami baba kora ota vele van. rongyos is budos es koszos is, de mindeg mellette van, ha eppen feldult vagy almos vagy kenyelemre vagyik, beletomi szajaba es azzal maszkal,ul,fekszik stb... az autoban is csak ugy utazik hogy a szajaba van tomve a takaro. Kerdeztem tole hogy miert van ez de felhaborodott es mondta hogy miert ne a 6 eves gyerekenek is van ez a bizonyos takaroja es macija is amit az iskolaig is elvisz. Hozza kell tennem hogy a harmadik gyereke 3 eves lesz de meg mindig nem erteni mit mond es a sajat nevet sem tudja kimondani. A cumi mindig a szajaban van es azzal beszel... (igaz o nem fugg takarotol vagy macitol...) En furcsanak talalom ezt bar sosem mondanam neki hogy en ugy gondolom ez fura... Nekem is van egy masfel eves kislanyom aki gyonyoruen formalja a szavakat, 3-4 szavas mondatokat es szepen osszerak a maga modjan, de meg lehet erteni... Nem fuggott sooha semmifele targytol, cumitol... Szoval miert van ez hogy a sogornom gyerekei ennyire fuggok dolgoktol? Csak en gondolom azt ogy e nem normalis? vagy vannak olyan gyerekek akinek ez mindenfele keppen kell?
2012. jún. 18. 09:58
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én az anyum ponygyoláját, szorongattam amíg munkában volt. Mert éreztem az illatát és az megnyugtatott. Nincs ebben semmi rossz. Idővel kinövi!
2013. okt. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Igen, csak szerinted.
2013. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!