Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és 4 hónapos gyermekem a...

2 és 4 hónapos gyermekem a dackorszakát éli, mintha kicserélték volna. Hogyan kezeljük?

Figyelt kérdés
A dackorszak miatt lehet az, hogy édesapjának folyamatosan azt mondja, hogy rosz? (Eddig nagyon jól elvoltak egymással)
2012. jún. 19. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
2 és 4 hónapos???
2012. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom 2 eves 4 honapos.


mit jelent hogy azt mondja rossz? nem szeret vele lenni?

kislanyom is van amikor rendesen elkezd hisztizni ha apa azt mondja neki szereti:)) de bezzeg ha nincs otthon telefonal neki hogy apa, gyeje:)) (2 eves lesz)

2012. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen 2 éves és 4 hónapos.
2012. jún. 19. 09:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha az apukája szeretne hozzáérni, felöltöztetni, fürdetni stb.., akkor mondja, hogy rossz.

Nem tudjuk mi történhetett, ezért kérdeztem, hogy ez talán a dackorszak része.

2012. jún. 19. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez normális viselkedésnek mondató. Lányaimnál is volt/van így. A kicsi igaz még nem beszél, de sokszor nem szereti, ha csak ránéz az apja. A nagynál sokszor volt, hogy csak én csinálhattam valamit (pelenkázás, altatás stb) ha az apja csinálta őrjöngött. (most 5 lesz és imádja az apját, a kettő nem függ össze)

Sógornőm fia 3 lesz nála még mindig ez van, apa nem altathatja, nem törölheti ki a fenekét kakilás után, nem hozhat neki inni stb.

Szeretni fogja az apját nyugi :) Nem tudom, hogy van-e rá valami tudományos magyarázat, hogy miért csinálják.

2012. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat
2012. jún. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!