Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves lányom nem akar bugyit...

6 éves lányom nem akar bugyit húzni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha meg ràkènyszerìtem betűri a fenekébe meg a puncijába! Akàrmit csinálok egy ideje nem huzza fel rendesen vagy leveti. Állitolag zavarja! De nem kicsi sem nagy a bugyi ráadásul olyan hercegnősek meg figurásak amiket szeret.mit tegyek?

2012. jún. 19. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, miért hordanak az emberek alsóneműt. Kérdezd meg, ismer-e vkit, aki nem hord (ez érdekes lehet - egyáltalán honnan vette, hogy zavarja?). Mondd el neki, miért nem higiénikus bugyi nélkül lenni. Aztán bízd rá a döntést, hogy felveszi-e - szerintem gyorsan rájön, mekkora butaság ez. Ha nem veszi fel, mutasd meg neki a nap végén a nadrágja/szoknyája belsejét. Ja és persze szögezd le, hogy rövid szoknyát, ruhát, sortot nem vehet fel bugyi nélkül.
2012. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát én akkor nem mennék vele ki az utcára. Főleg szoknyában nem. És megpróbálnám kifaggatni, mi zavarja benne, hátha tényleg van valami oka.
2012. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

SZia.

Szerintem egy 6 éves,már megérti hogy kell és kész.

Idáig nem zavarta??

2012. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki, ha nem vesz fel bugyit, akkor az udvarra sem mehet ki.
2012. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 hete kezdte el zavarni kb. Utcàra soha nem jön ùgy! de titokba betűri ... köszi a vàlaszokat. megfogadom
2012. jún. 20. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeség,de te milyen fehérneműt hordasz?

Nem lehet hogy olyat akar mint neked van?

2012. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tangát. Aludni meg franciat.most már nagy cammogva felhuzza de tényleg határozottan rá kell szolnom meg gyakran ellenőrizgetem. Igen akar olyat mint nekem de mondtam neki ilyen csak a felnötteknek van.
2012. jún. 21. 06:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ezért. :))

A tanga miatt tűri be a fenekébe meg a puncijába! Hogy olyan legyen, mint a tiéd!

2012. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen de tanga nincs punciba csak fenékbe. Mindegy megoldodott:))
2012. jún. 22. 07:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült megoldani?
2012. jún. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!