Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bilizés közepén járunk,...

Bilizés közepén járunk, kislányom 2 éves, de az istennek se akar felvenni bugyit! Hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés
már mindent de mindent megpróbáltam , nem tudom tudtok -e újat írni,.,

2012. máj. 5. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hagynám pihentetni, az erőltetés nem szokott jót hozni, bili témában sem...

2 hét múlva újra lehet próbálkozni, esetleg úgy, hogy elviszed egy boltba, és válasszon magának bugyit ő, ami tetszik.

2012. máj. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leszoktatós pelus? Olyat láttam a vaterán, ami majdnem olyan már, mint egy bugyi (vastagságra), mintás. Ha pisis lesz, eltűnik a minta. Ez nem tudom érdekes lenne-e a lányodnak, hátha nem vetné le.
2012. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

38 bugyija van a gyereknek, van köztük nagyon nagyon szépek mutattam hogy válassza ki ami neki tetszik..

itt nem is a bilivel van a baj, hanem a bugyival..

azt nem hagyhatom rá, pelenkát meg ha visszaadom rá, nincs értelme elkezdeni mert akkor csak megzavarja

gőzöm sincs mit tegyek, nagyon kis akaratos..

2012. máj. 5. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
En is hagynam...pihentetni...erszakkal ...nem megy......esetleg megprobalhatod a szaras pamut nadragot...jatszoterre szoktam a lanyaimra adni...bugyu helyett lehet az jobban tetszene ...es kesobb lehet mar magatol felveszi a bugyit...ha jon a melegebb ido udv. Marcsi
2012. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!