Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyáron hova adnád be a gyereke...

Nyáron hova adnád be a gyerekeidet ha dolgoznod kell ha táborra nincs pénzed?

Figyelt kérdés
kis iskolás gyermekeimet nem tudom hova rakni a nyári szünet alatt bebiszitter tábor túl drága a nagyszülők meghaltak mind ketten dolgozunk.vmi tipp

2012. jún. 22. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valamilyen iskolai tábor? Nálunk van, csak az ebédet kell kifizetni, és tök jó programok vannak iskolán belül, illetve közeli helyekre is kirándulnak.
2012. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátnővel megbeszélném, hogy míg én vagyok szabin én vigyàzok az ő gyerekére, míg ő van szabin, ő vigyáz az enyémre.

Szomszéd öreg nènit megkérnèm, ő úgyis nyugdíjas, egyedül van, jól jön neki a társaság.

2012. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyéb rokon, barát, stb?


Nálunk most pont itt vannak a nővérem fiai, én vigyázok rájuk.:)

2012. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg az iskoláknak van nyári napközijük, mármint több iskolának egyben.

De ha oda nem szívesen küldöd őket, akkor az is jó megoldás lehet, ha van rá lehetőség, hogy több hasonló helyzetű szülővel közösen fizettek meg valakit, aki felügyel a gyerekekre. Az úgy már nem lehet olyan drága.

2012. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

helyi művházban, könyvátrban, önkormányzatnál is érdeklődj!

nálunk pl az önkormányzat szervezett nyári bejárós tábort egész nyárra, a helyi pedagógusok vannak beosztva felügyelőnek némi plusz pénzért, a szülőknek csak az étkeztetést kell kifizetni. Mindeféle helyi vállalkozókat meg szervezeteket bevontak, tökjó progikat sikerült szervezni a gyerekeknek.

2012. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (Bp.)van nyári napközi,odajár az elsős fiam.

Annyiba kerül,amennyit év közben is fizetek az étkezéséért.

A lakótelepen van 3 suli,és a mi sulink a nyári napközi tartó.

Csak augusztus 20-tól zár be suli kezdésig.

Kérdezz rá,szerintem máshol is kötelesek napközit tartani!

2012. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!