Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Reggel mikor kelted a gyerekei...

Reggel mikor kelted a gyerekeidet bölcsibe, oviba menetkor?

Figyelt kérdés

Hánykor ébreszted őket?Mikor indultok?Mennyi idő míg odaértek?Gyalog,busszal,autóval?Hányra kell beérj melóba?


Kicsivel most kezdjük a bölcsit,még szervezést igényel az idő beosztás a reggeleken:)Bölcsi itt,ovi ott,meló amott:)


2011. febr. 1. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Magától ébred fél 7-7 között. Apával autóval legkésőbb 7:50-kor el kell indulniuk, hogy reggelikezdésre 8-ra átöltöztetve bent legyen a csoportszobában.

A bölcsi autóval 3 percre van tőlünk.

Férjem nem időre jár dolgozni.


Míg én vittem, hasonló volt a beosztás. Én akkor fél 9-re értem be dolgozni, de amúgy 9-ig kellett beérnem.


Most, hogy itthon vagyok a 2-hetes kistesóval, egyelőre apára hárul az elvitel és az elhozatal is.

2011. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

6.20-kor kelnek a gyerekek. Eszek pár falatot, majd 7 előtt indulunk gyalog az oviba/ bölcsibe. Bölcsi 2 percre van, ovi 10 percre. A bölcsibe a kicsit a férjem viszi, én a naggyal megyek oviba. 7.30-ra járunk mind a ketten dolgozni.


Nálunk alapvetően az volt a döntő, hogy kinek van messzebb a munkahelye. Mivel nekem közel van, én viszem a nagyobb gyereket, mivel az ovi messzebb van. Nekem onnan a munkahely 10 perc séta. A bölcsi meg a házunktól 2 percre van, így a férjem onnan hamar el tud indulni, hogy időben beérjen.

2011. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Apa már 6-kor indul és kb 19-re ér haza,így nekem kell vinni és hazahozni is őket.
2011. febr. 1. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:

Lányom 7-7:30 között ébred. Öccsét van, h ébreszteni kell 8-kor. Legkésőbb 8:30-kor indulunk. 20p az ovi autóval. 9-ig kell beérni, mert addig van reggeli. (persze azért 9:00-kor nem veszik el előle :)

Én még otthon vagyok gyeden.

2011. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bölcsis lány, ovis fiú. 6kor kelünk, ha én viszem őket, 7kor ha apa.

Apa kocsival 10 perc alatt elviszi őket míg nekem ez busszal vagy 40 perc.

Nagyon rossz ilyen korán kelteni őket, de ez van.

2011. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem 4 gyermekem van.9éves a legnagyobb ő iskolába jár.A 6 éves lányomat álltalában én viszem.Ha nem kell magától fel akkor 7 kor keltem és így indulunk 8-kor négyesben a 7 hónapos iker tesókkal az oviba.
2011. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3/4 6-kor ébred magától, ő ébreszt minket is. Fél 7 körül indulunk, autóval a bölcsi 2 perc, onnan az én munkahelyem még jó fél óra autókázás. Fél 8-ra kell beérnem.
2011. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 5:10 kor kelek. Fél 6 kor keltem a gyerekeket. A kicsit gyorsan felöltöztetem mikor még csukva van szinte a szeme. Mire ébredezik már a kezében a kakaó. Utána a nagyot is felébresztem. A nagy gyorsan kakaót iszik és utána felöltöztetem (azért öltöztetem mert nincs idő kivárni mire ő felöltözne)6 kor indulásra készen vagyunk. Most apa elvisz autóval, mert 7 re megy dolgozni.Ha nem tud elvinni, akkor biciklivel viszem őket. Hála az égnek az ovi és a bölcsi egymás mellett van. Apa beviszi a nagyot az oviba én pedig a kicsit a bölcsibe. Utána biciklivel megyek dolgozni, 6 előtt egy kicsivel érek be, mert a város túlsó végén van a munkahelyem.

Időt azon tudok spórolni ha este kikészítem a ruhákat amiket másnap felveszünk. Azért kellett egy kis idő hogy belerázódjunk. A legrosszabb, hogy egy reggel alatt legalább 100 szor elmondom, hogy haladjunk már el késünk, meg hogy halkan legyünk, mert felébrednek a szomszédok stb.

2011. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

8-ra járok Budára dolgozni,Pesten lakunk.

Fél 7-kor kelünk,7-kor indulunk a bölcsibe,onnan az oviba,és onnan metróval a munkahelyre.

Kis lakótelepen lakunk,1 megálló busszal a bölcsitől az oviig.

Kicsit sietősen,de beérek.

2011. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Látom ez senkinek nem könnyű azért,de mégis sikerül mindenkinek megoldani:)

Hát majd kitapasztalom,hogy jobb a gyerekeknek,mert néha azért nehéz,mert ők nyűgösek korán reggel,vagy az egyik vagy a másik:)Van autónk,de őszintén szólva kicsit azon is spórolni szeretnék,ha jó idő van és időben kelünk miért ne gyalogolhatnánk?Fél 8-ra kell majd melóba érnem,így kb negyed 7-kor indulni kell otthonról,előbb oviba a lányom,aztán kicsit tovább bölcsibe a fiam,onnan meg már busszal melóba.

Persze ha esik,ha nagyon fúj ott az autó.Plusz még egy őszinteség:)jó lenne néhány kilót ledobni magamról.Már gondoltam a bicóra is csak nem tudom,hogy tudnám felültetni mind a 2 gyereket.Egyik a csomagtartóra szerelt ülésben,másik a vázra szerelhető ülésben?Ez kivitelezhető szerintetek?

2011. febr. 3. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!