Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányom nagyon...

2,5 éves kislányom nagyon erőszakos. Sokszor vicsorít, és megüt minket, normális ez? Hogyan kezeljük?

Figyelt kérdés
Azért sem értem ezt a dolgot nála, mert nem szoktuk megütni. A bölcsiben nem verekszik.
2012. jún. 22. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

ne hagyd, hogy megüssön. Nem tudom, miért van ez, a fiam is csinálja néha, engem soha nem próbált megütni, de mamát, apját, nagybátyját igen. Én ilyenkor azonnal közbelépek, közlöm, hogy nem szabad, elkapom a kezét és megy büntetésbe. Azonnal. Esetleg közlöm vele, hogy nem bántjuk, akit szeretünk.

Ha nincs hol levezetni az indulatait, akkor dobáljon párnát vagy fusson egy kört az udvaron. A sok mozgás mindenesetre jó lenne.

Aztán az ő szintjén elmondhatná, hogy mi baja volt, de sok eredményre ne számíts, de előbb-utóbb talán elmondja és könnyebb lesz megérteni.

2012. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, nem engedjük mi sem neki, de van olyan,mikor gyorsabb, mint mi:)

Ő is megy a büntifotelba,de nem látom értelmét, mert mikot vége a büntinek akkor kezdi elölről. Remélem elmúlik ez a dolog, mert nagyon félelmetes, mikor vicsorítva közelít, mintha az ördög szállta volna meg.

2012. jún. 22. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!