Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiket az óvoda, iskola...

Akiket az óvoda, iskola nevelési tanácsadóba utal azokkal mindenkivel aláiratták a tanácsadóban azt a papirt, hogy ha nem jelenik meg a megbeszélt időpontokban, akkor azt lejelentik a helyi jegyzőnek?

Figyelt kérdés

Hiperaktív ,figyelemzavaros ,viselkedésproblémás kisgyerekről van szó és nálunk aláiratták,de másoktól azt hallottam,hogy nekik ilyenről szó sem volt.


Szó sem volt olyanról,hogy hárítottuk volna az együttműködést.


2012. jún. 22. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nevelési tanácsadó, azon belül is szakembere válogatja. Valószínűleg ez nem neked szól, csak sajnos sok a rossz tapasztalat. Én gyógypedagógusként nagyon sokszor azt látom, hogy szó szerint a lelkemet kiteszem az adott gyerekért, otthon pedig fütyülnek a gyerekre. Nemhogy nem segítenek neki, hanem sokszor tényleg a kötelező vizsgálatra sem viszik el a gyereket. Persze a másik oldalon meg ott van a sok együttműködő, jófej szülő. De első látásra ezt sokszor nem lehet megítélni, főleg a nevtanos szakembereknek, akik gyakorlatilag csak 1x-2x találkoznak a szülővel. Szóval szerintem csak be akarják biztosítani magukat. Semmiképp se vedd magadra!
2012. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!