Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Okozhat a nagy meleg lázat?...

Okozhat a nagy meleg lázat? Nem gond, ha nem rohanok vele dokihoz?

Figyelt kérdés

Kisfiam 20 hónapos, tegnap este belázasodott.Kapott egy kúpot,minden oké volt ma délelőttig,mikor megint felment a láza.Amúgy semmi baja, mikor épp nincs magas láza jókedvű,játszik.Nem hányt, nem megy a hasa.

Tavaly is volt, hogy nyáron belázasodott,akkor rohantam vele ügyeletre,ugye kicsi volt még, ott azt mondták a melegben előfordul,itassam sokat és ha nem múlik akkor vigyem a dokihoz(hétvége volt)

létezik, hogy a nagy melegekben kicsit legyengült a szervezete és ezért lett lázas?Nem baj, ha itthon kezelem és ha hétvégén nem múlik akkor hétfőn elviszem a dokihoz?

(a mai rendelésről mér lekéstünk)


2012. jún. 22. 12:29
1 2
 11/14 krisztivan ***** válasza:
Én mintha azt olvastam volna hogy nagy esélye nincs hogy 2X is 3 napos láza legyen.De nem biztos.Akkor viszont talán jobb ha leviszed akármelyik most rendelő dokihoz:-))
2012. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam kedden este belázasodott, 38,8 volt a legmagasabb. Szerda estig nem vittem el, lehúzattam neki nurofennel, de mindig visszajött. Így inkább elvittem dokihoz. Mandulagyulladása van. Kapott antibiotikumot.

Én egyáltalán nem vagyok parázós típus, de ha magas láza van (38 feletti), akkor inkább elviszem. Múltkor is belázasodtak a gyerekeim egyszerre. A fiamnak középfülgyuszisza és hörgőgyuszija volt, a lányomnak meg középfülgyuszija. Ezekre kell a gyogyó.


Ja, plusz infó, hogy van most egy enyhe mandulagyuszis "járvány".

2012. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

elvittem végül is,mert étvágytalan is volt, nem ivott, szóval gyanús volt, hogy nem csak "sima láz".

És jól tettem, márt nálunk is mandulagyulladás van....kapott antibiotikumot(ospen),úgyhogy most adom neki.

köszönöm a sok hasznos választ és érdeklődést!nagyon jófejek vagytok:)

2012. jún. 23. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!