Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 21 hónapos fiam bárányhimlős...

A 21 hónapos fiam bárányhimlős lett. Van valami tippetek arra hogyan viselheti könnyebben?

Figyelt kérdés
Nálatok hogyan zajlott?
2012. jún. 24. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szegényke. Kisfiamon közel 200 pötty volt, mindenhol az egész testén. Éjjelre rázókeverékkel kentem be egyenként az összes pöttyöt (az nem jött le), nappal naponta többször hintőporoztam, és zuhanyoztam sima vízzel. De este rendesen megfürdettem habfürdővel. 3 napig jöttek a pöttyök, utána már száradtak is le. A pöttyök kezdetétől kezdve 5-6. napon már mind pörkös volt. Ja, és kapott cseppeket is, hogy ne viszkessen neki (a nevére nem emlékszem, de nem Fenistil csepp volt).
2012. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok. Csak 2-3-at kapart el, de már az is alig látszik. 2 évesen lett az, most 3,5 lesz. De egy megmaradt ami a derekán volt, azt mindég kidörzsölte a pelus teteje. Így ott maradt egy fehér púp. Alapjába véve jól viselte, lázas sem volt. Nem tudom nálatok hány fok van, de ha nagyon meleg elég rá egy kis gatyó, meg egy trikó. Nem kell beöltöztetni, mint régen csinálták.
2012. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!