Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mije fájhat, vagy mi lehet a...

Mije fájhat, vagy mi lehet a baj? Vigyem az ügyeletre, vagy holnap gyermekorvoshoz?

Figyelt kérdés

Kislányom 16 hónapos. Ma tesóméknál voltunk, ebéd után tesóm feküdt le vele aludni. 45 perc után zokogva ébredt. Először azt hittem, azért, mert megijedt. Utána kb. 20 percig még sokszor sírt, nagyon keservesen. Meg bújt hozzám, pedig nem szokott.

Most este elaludt szó nélkül, de azóta már háromszor kezdett hangos zokogásba. Adtam neki már Nurofent, de azóta is egyszer rákezdett. Szerintem nem a foga, az eddig nem okozott még hasonló sírást se.

Mi lehet a baj??


2012. jún. 24. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem fájhat a hasa?Evett valamit amit nem szokott?
2012. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A foga is lehet, hiszen nem minden fog kibújása fáj, és lehet csak a mostani foga viseli meg. Lányomnál pl. így volt. Soha, észre sem vettük, ha jött foga, mert nem sírt, nem volt nyűgös, nem volt jele, aztán hopp kibújt a fog. De olyan 14 hónapos korában nagyon megviselte a fogzás, sokat sírt (ordítva ébred, többször felkelt).


De ettől még lehet más baj is. Mit evett? Milyen reakciók érték ma? lehet lappang benne valami betegség...

2012. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
valószínű a hasa fájhat.ebédre volt valami olyasmi amit korábban még nem evett?
2012. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Eddig minden fog eléggé megviselte, de az más volt.

Ma nem evett semmi újat, de ha végig gondolom, akkor a héten többször volt gond a kakival, szenvedett vele, utána pedig nem is volt kemény a kaki. Múlt heten meg volt egy kis hasmenés is. Lehet, hogy valami gond van az emésztésével??? Akkor reggel hívom is a dokit.

2012. jún. 24. 22:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Köldöke körül nem piros a bőr?
2012. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem, tuti nem.
2012. jún. 24. 22:08
 7/17 anonim ***** válasza:
10hónapos a kisfiam és éppen most küzdünk egy vírusos gyomorfertőzéssel.Sikítva ébredt álmából képtelenség volt megnyugtatni.Hihetetlen gyomorgörcsei voltak.Figyeld,hogy megváltozik e a kaki állaga,színe.Étvágytalanság.
2012. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Más a kaki, de azt betudtam annak, hogy lehet, hogy fogzik. Csak ugye ezek a felsirások már egyértelműen nem arra utalnak.

Meg pár napja nyugtalanul alszik. De iszonyat meleg van, ezért ez sem volt gyanús. Jaj, borzasztó vagyok. :(

És mit kaptatok a gyomor fertőzésre? Mitől alakul ki?

2012. jún. 24. 22:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem fogzáskor csinált ilyet,éjjel 4-5x ébredt így 1-2 napig.
2012. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nem nagyon van étvágya mostanában, de azt is a melegre fogtam. Mert inni iszik rengeteget, de enni sokkal kevesebbet szokott.
2012. jún. 24. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!