Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futóbicikli 94 cm-es 2.5 éves...

Futóbicikli 94 cm-es 2.5 éves lányomnak, márkát javasoljnÁTok léci?

Figyelt kérdés
Van egy bizonyos típusúnk ajándékba kaptuk de legalacsonyabbra véve a nyerget se ér le a lába. Auchanos bicaj. Olyat keresnék aminél leér a lába biztosan!
2012. jún. 29. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

www.tanulobicikli.hu

Itt mikor kinézed a bicajt, be lehet állítani a gyerek magasságát és ahhoz állítják be a futóbiciklit.

2012. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezt találtam meg épp most, de vajon a fém nem túl nehéz a kicsinek? Elég vékonyka. Vagy nem számít ?
2012. jún. 29. 16:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát mit szeretnél műanyagot??? Akkor az addig is lesz jó! Vannak kisebbek is mint a lányod, akik futóznak, szerintem nem lesz neki nehéz!
2012. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem...fára gondoltam.
2012. jún. 29. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Tanulobicikli. hu!!!


Neten megrendeltük, ma hoztuk el. Nagyon tuti. Megrendelésnél bejelölöd a magasságot és amikor mész érte, ott összerakják, beállítják a magasságot.

És nem utolsó sorban PILLE KÖNNYŰ!!

2012. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem budapestiek vagyunk, szóval akkor hogyan rakják úgy össze hogy jó legyen magasságban?
2012. jún. 29. 17:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a tanulóbicikli.hu-t ajánlom. Egyáltalán nem nehezebb, mint a fa, a fa-nak még fogása sincs.

A dechatlonos futóbiciklinél is könnyebb. A fiamanak két éves kora óta van, nagyon szereti, szeretjük, már tök ügyesen megy vele. Épp most vettük fel megint a nyergét, így éppenhogy leér most a lába. De legalacsonyabbon még sosem volt, két évesen sem.


Ha szállítást kértek, vagy picpack ponton veszitek át, dobozban kapjátok, dehát olyan egyszerű állítani a nyergét... egyszerűbb, mint a normál bicajnak. Egy apuka simán megcsinálja, de szerintem te is. csak egy kulcs kell hozzá. Úgy érdemes beállítani, hogy a gyerkőc teli talpa leérjen, mikor áll vele, de ne kelljen nagyon behajlítania a térdét, mikor megy. (nem jó, mikor már a kismotor is kicsi és húzza a cipőt)

Én 33 hetes kismama vagyok, de még mindig tudom cipelni a bicajt, van fogása és könnyű is....

2012. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!