Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kismamák Ti viszitek ilyenkor...

Kismamák Ti viszitek ilyenkor a nagyobb gyereket oviba vagy otthon van ő is veletek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Itthon van velem. Ugyan nálunk csak augusztusban lesz 20 nap oviszünet, de most összevont csoport van, így nem viszem. Szeret oviba menni, de jobb neki itthon, hiszen az összevont csoportot nem szereti, ritkán van ott a saját óvónénije, sokan vannak, stb.
2012. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Itthon van velünk. Nekem így sokkal egyszerűbb, nem kell reggel ébresztgetni, általában 1/2 10-ig alszik, kipihent, nem hisztizik. Neki is nyári szünet van, szabadabb. Amikor a kicsi alszik tudunk együtt játszani. Sokat van a nagymamánál (anyukámnál) is, hétvégén anyósoméknál. Nagyon tetszik neki a nagy szabadság (4 éves).
2012. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Bölcsis még, de viszem. Nincs szünet, nincs összevont csoport, és sokkal hűvösebb van a bölcsiben, mint itthon. Plusz mindig pancsolnak is délelőtt, így még ez is pluszban amellett szól, hogy vigyem.


És az sem elhanyagolható érv a mi helyzetünkre, hogy alig egy hónap múlva szülök, és még semmi nincs kész:) A héten takarítok, jövő héten ha enyhül az idő, akkor mosok vasalok, aztán rendezkedünk, és már kezdődik is a bölcsiszünet:)

2012. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem itthon van a legnagyobbom (4 éves lesz), szereti az ovit, de most jól érzi magát itthon velünk, van egy 23 hónapos öccse meg egy kéthetes kishúga. :-) Szeptemberig nem viszem, hadd legyen szünet neki is.
2012. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Június eleje óta nem jár, legközelebb szept-ben megy.
2012. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Júniustól itthon vannak velünk, majd csak szeptember végétől mennek.
2012. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

4 éves, nem megy június óta, és majd szeptemberben kezd.


Jól eljátszanak a 2,5 éves hugával, (és van egy fél éves hugi is), nem unatkoznak a lányok :)

2012. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lett szinte mindenki lepontozva? Én pl. azért mert nem viszem a gyerekemet nyári óvodába, hogy velünk legyen? Ez miért baj? A másik válaszoló meg azért lett lepontozva mert viszi a gyerkőcét? Ha neki így jobb, mert így könnyebb neki a felkészülés a szülésre, meg az otthoni teendők ellátására? Komolyan nem értem itt az anyukákat!
2012. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a pontozás egy agy sz..r, kedves utólsó. :-( De szerintem kevés a pontozó anyuka, valószínűleg vannak páran notórius pontozgatók, akik csak ezért járnak ide. Nem válaszolnak, csak potozgatnak. Szánalmas. :-(
2012. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne is törődjetek velük! Az emberek nehezen fogadják el, ha valaki más véleményen van, vagy máshogy csinálja a dolgokat, mint ők. Aztán majd megmondják a tutit. Sokak szemében a pontozás egyenlő a "lájk" gombbal, Pedig a válasz hasznosságát kellene mérni vele. És mivel a kérdező a véleményünkre kíváncsi, ezért egyik választ sem kellene lepontozni. De mindegy...


Egyébként, hogy a kérdésre válaszoljak: velünk otthon marad a gyerek. :)

2012. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!