Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák? Ahol egy gyerek van...

Anyukák? Ahol egy gyerek van kb.3 éves és anya, apa szóval 3an, meddig elég egy 10kg-os mosopor? Ariel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk vagy fél évig vagy talán még tovább. Ezek a mai mosóporok kompaktak, kevesebb kell belőlük, és mivel 6 kilós töltetű a mosógépem, ritkábban mosok és gazgaságosabban.
2012. júl. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát,így utána számolgatva 4-5 hónapig lenne nekem elég.

Azért fogalmaztam így mert nem tudok befektetni ekkora mennyiségbe,így kisebb kiszereléseket veszek,többször.

2012. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem ez három hónapra elég kb.ugyanígy vagyunk mint ti,három lesz a fiam.de én hetente mosok ágyneműt magunknak,mert elég izzadósak vagyunk.a férjem melós ruhái is két adag egy héten,én sem saját ruhában dolgozok,az is két adag egy héten.a fiamnak van egy külön adag minden héten,akkor a lepedőjét,hálózsákját,párnáját,törölközőit mosom,az egy adag,a többi ruháját a miénkkel mosom ahogy jön.kéztörlőt,konyharuhát 2-3 naponta cserélek,nagytörölközőt is kb 5 naponta.szóval én sokat mosok
2012. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor még hárman voltunk elég volt fél évig.
2012. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor remélem kitart az idén.köszi a válaszokat!
2012. júl. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!