Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 3 (esetleg 4) éves gyerek...

Egy 3 (esetleg 4) éves gyerek ki tudja már törölni a fenekét?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem is értem, hogy a ti ovitokban hogy várják el azt, hogy egy 3-4 éves gyerek magának kitörölje?

Nekem 4 éves múlt a kisfiam, próbálta egyedül törölni, de a derekára kente, mert odacsúszott a papír.

Anyukám óvónő, ő is mondta, hogy ráér, persze azért gyakorolni lehet, de az elején, amíg nem tudja a kezét rendesen irányítani, plusz nem is ér oda neki rendesen, addig ne csodáljam, ha a hátára keni...

2012. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is olvastam már, hogy 6 éves kor körül lesz a karjuk olyan hosszú, hogy rendesen kitudják törölni a popsijukat.
2012. júl. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy 6 éves kor körül. Hozzánk is jár egy kislány, 5 éves korában még mindig megkért, hogy töröljem ki neki, azóta eltelt egy év, mostmár tudja magának is.

Nem várják el az oviban, csak megkértek ha tudjuk tanítsuk meg. De én nem fogom komolyan venni, egyáltalán azt furcsáltam hogy ilyen téma szóba jött ebben a korban.

2012. júl. 6. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!