Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3éves gyerekedet hány...

2-3éves gyerekedet hány órakor fekteted le, és mikor alszik el?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

fél 10 -10... reggel 9-ig alszik..

most az extrém hőség miatt..10 után aludt el...8-ig fél 9-ig..ő 3 éves...nem alszik nappal,csak pihizünk..

2012. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 éves.Nyáron 9-kor fekszik,max fél tíz és már alszik.Télen 8-kor fekvés,fél kilenckor alvás legkésőbb.

Van egy 6 hónaposom is:)

2012. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 éves. Hivatalosan este 8-kor van a fürdetés, 9-kor már alszik, de most a meleg miatt ilyenkor még lent vagyunk, így olyan fél-egy órát csúszunk.
2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 éves lesz.

Mióta ilyen meleg van, azóta 10nél előbb nem tudom ágyba dugni (5 perc alatt elalszik), de reggel 7kor ugyanúgy kel. Délben alszik 3 órát.

Mikor bejött a meleg, 1 hétig nem aludt délben, akkor már 8kor kiütötte magát, de most megint alszik délben.

2012. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam hogy nem fekszik későn a lányom.:) Ő 2éves 4hónapos,és 10körül fekszik le mióta ez a forróság van. Reggel 8-9 között ébred. Délután 3-tól alszik 1-2órát.

Általában csak délután vagyunk kint,mert délelőtt már nagyon meleg van mire kijutnánk. 5kor szoktunk kimenni,és fél 9-ig vagyunk kint.

2012. júl. 5. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:

2 éves tíz hónapos a fiam,télen nyáron este nyolckor alszik el,reggel 6-7-ig alszik.

napközben alszik kb két órát.

2012. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Márciusban volt 2 éves a lányom.

Általában 20.00 körül/után fürdik, 21.00-kor már ágyban van, max. 3/4 óra alatt elalszik. Van, hogy 5 perc is elég, ez változó.

Ma pl. később akartam fektetni, mert du. majdnem fél 5-kor ébredt. 20.00-kor még elmentünk sétálni - gondoltam toljunk egy kicsit az esti fekvésen, nemrég kelt fel, nem aludna úgysem. Hát, nem volt jó ötlet, mert a kádba már be sem tudtam tenni, úgy ordított. Fáradt volt.

2012. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!