Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott gerincel diagnosztizál...

Nyitott gerincel diagnosztizált baba anyuka hogy viseltétek a hirt? Vagy esetleg van itt olyan valaki akinek az AFP je rossz lett, vagy hogy az orvos hibasan látta a betegséget, s végül egészséges baba született?

Figyelt kérdés

(remélem kevesen vannak ilyen helyzetben)

Előre is köszönöm a válaszokat


2012. márc. 5. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem rossz lett az AFP-m, de az UH-n kiderült, hogy nincs gond. Voltál már genetikai UH-n?
2012. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy alapos 4D mindent kiderít!
2012. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
12 hetesen voltam UH-n, megnezte az orvos a baba nyaki redojet, minden oke volt. 16 hetesen, ami marcius 21 en lesz megyek AFP vizsgalatra. Azert idegeskedem, mivel 12 hetesen a vizeletemben eleg sok volt a feherje. Az orvos azt mondta hogy ne idegeskedjek, biztos huvelyi folyas, vagy egy kis fertozes, amire kezelest kaptam. Olvasgatok a neten a down korrol meg a nyitott hatgerincrol es borzaszto...
2012. márc. 5. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
a legnagyobb butaságot csinálod,olvasgatsz,riogatod magadat reméljük feleslegesen!
2012. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A multheten voltam vervizsgalaton, most az eredmenyeket varom...
2012. márc. 5. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Ó, ne aggaszd magad ilyen betegségekkel! Százszorta több egészséges gyermek jön világra, mint ahány beteg. Ne rémisztgesd magad feleslegesen!

Bár tudom, ez az első trimeszterben azért elég nehéz. Folyton ilyeneket vizsgálnak a dokik. Az AFP különben nem egy mérvadó vizsgálat, elég nagy a hibaszázaléka.

2012. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem háromszor is magas lett az AFP-m, mindannyiszor csináltak egy-egy ultrahangot, nem láttak semmi nyitottságot, így magyarul mondva hagyták a fenébe a dolgot. Én pánikszerűen elrohantam egy 4D-s ultrahangra, ahol szintén megerősítették, hogy nincs semmi baja a babámnak. Egészségesen is született, az más kérdés, hogy kis súllyal, de ennek más volt az oka.
2012. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hanyszor fordul elo hogy rossz az AFP-je valakinek!

Ez a vizsgalat szerintem mar csak MAgyarorszagon van!

Ne aggodj, minden ok lesz!

2012. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!