Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Körbe támlás heverőt meddig...

Körbe támlás heverőt meddig használják a gyerekek?

Figyelt kérdés
3 éves a lányom, most szándékozunk neki ágyat venni.
2012. júl. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem az unokaöcsém 7 éves, és még mindig azon alszik...mondjuk már nem esne le a sima ágyról, de hát ha még elfér rajta, akkor minden vegyenek neki másikat, nem igaz?
2012. júl. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 9 éves,de még mindig a tiniágyon alszik.Szereti nagyon és mivel ő azt kérte kiemeltük neki mini emeletes ággyá,így elfér a támla.:)
2012. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak olyan van, 2 éves kora előtt kapta. Örökölte, így nem sokba került, csak át kellett húzni a kárpitot rajta. Még egy darabig biztos fogja használni.

De! Ha nem örököltük volna, akkor tuti nem ilyet veszek, hanem fenyő keretes ágyat, aminek az oldalán szintén van leesésgátló, de később azt le lehet szerelni, és ifjúsági ágynak is tökéletes. Van olyan is, aminek a hosszát is lehet állítani. Az tuti jó lesz tizenéves koráig, nem kell még egyszer ágyat venni.

2012. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én felnőtt méretű tömör fenyő ágyat csináltattam a fiamnak ágyneműtartóval,leszerelhető leesésgátlóval.ez kiszolgálja amíg velünk lakik.ha a matracot kifeküdné elég csak azt kicserélni,de jó minőségű az is
2012. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. júl. 9. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!