Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Maradt a testeteken...

Anyukák! Maradt a testeteken valamilyen maradandó/vissza nem fordítható változás mióta Anyukák lettetek? Pl: mell, intim rész, stb.

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a hízásra gondoltam.
2012. júl. 7. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
A gátmetszésem a mai napig érzékeny,kicsit fáj, és húzódik az együttlétek során, a hasamon nagyítóval látható pár csík, de amúgy minden olyan mint régen, sőt látszatra senki nem mondja meg hogy szültem(a soványságom és az alakom miatt). szeptemberben lesz 2 éve
2012. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
persze.... szanaszét repedtem, kint is van heg, a fenekemen, a csípőmön, oldalamon striás vagyok, a mellemen megnyúlt a bőr így kicsit lóg, mondjuk ez még nem is zavarna de sajnos fele akkora lett pedig előtte se volt hú de nagy mellem :(
2012. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még nagyon pechesen mindig érzékeny vagyok kicsit a szagokra. Nem lett ugyanolyan szűk mint régen.
2012. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lábam lett visszeres, viszont az alakom ugyanolyan mint előtte, sőt nőiesebb lett a csípőm. Szoptattam fél évig. Sosem voltam egy Pamela Anderson, talán ennek köszönhetem, hogy nem történt nagy változás mellben. Szerencsére nem repedt meg a bőröm.
2012. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3 kicsim van, elsővel szanaszét repedt a hasamon a bőr ezt a dolgot utálom a legjobban.

A második hatalmas volt és jól végigszántott odabent, varrni kellett bent is kint is azóta érzékeny időváltozásra a gátmetszésem és néha fáj is csak úgy magától.

A harmadik után pedig a cicijeim méretileg kicsit összementek és jobban lógnak pedig az első kettőt is 1 évig szoptattam de szerintem a 3 terhesség-szoptatás így zsinórban sok volt..

Vékonyabb és izmosabb vagyok mint valaha felöltözve csini vagyok (mert amit tudok megteszek magamért de plasztikai sebész nem vagyok sajna) de levetkőzve...:((( egy rémálom.

2012. júl. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Második terhességem után visszeres lett a lábam.Ma már annyira fájt, hogy jövő héten érsebészhez megyek.
2012. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A két csípőmön van 3-3 halvány csík. Nem zavar.

Gátmetszésem volt minda kettővel, egyik sem zavar (férjem szerint halványan látzsik)

A mellem megsínylette, mindig csak őttek, első terhességnél aztán szoptatásnál, második terhességnél megint nőtt, aztán szoptatásnál megint. Ez most olyan, mint a literes tejeszacsi fél liter tejjel... De elviseljük.

Hüvelyileg én nem érzek semmit, férjem szerint talán nem olyan szűk, mint volt, de semmi extra.

2012. júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első terhességem alatt zebrásodtam-magamnak köszönhetem,mert nem figyeltem a kilókra-a 2.,és most a 3. alatt semmi változás.Gátmetszésem nem volt,a hüvelyem nem tágult ki.Ám még előttem egy szülés,majd kiderül ezen a téren hoz e változást.Van pár seprűvénám,engem nagyon zavar(a férjem szerint semmi extra,ráadásul egyre több még nem szült,fiatal nőnek is van),ám szülés után rendbe fogom tetetni(van egy érsebész ismerősünk).A cicim viszont semmit nem változott(mindkét gyerkőcöt szoptattam,a 3.-at is fogom)!
2012. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
melleim 2 evig tarto szoptatas utan lognak, erzodik es latszik a gatmetszesem, de senkit sem zavar. csikok, egyeb dolgok nincsenek. most ujra terhes vagyok, meglatjuk mi lesz...
2012. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mellem már nem a régi és a hasamon sem feszes a bőr,de szemből senki nem mondaná h szültem,jött jó pár visszér,de összességében egész szerencsésen megúsztam. Ha a köv szoptatás még jobban megviseli a mellem,akkor sem plasztikáztatok,ezt eldöntöttem.
2012. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!