Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes és 6 napos vagyok....

9 hetes és 6 napos vagyok. Mikortól kezd a mell növekední? Nekem még semmi változás!

Figyelt kérdés
2008. nov. 20. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkati kerdes. En 9 hetesen mar egy szammal nagyobban hordtam, igy 29 hetesen meg eppen 2 kozott vagyok. De a baratnomnek nem nottek meg a cicijei meg a szoptataskor sem.
2008. nov. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek nőnek meg a mellei!

Mondjuk én 2 számmal nagyobb melltartót hordok, kb a 14.héttől...

2008. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En is 9 hetes 6 napos vagyok. :-) Gratulalok!


Nekem most kicsit megalltak a novesben. edig 1,5 meretet nottek.


Alkat kerdese. Nekem igy, neked ugy.


Szeretned ha nonenek, vagy inkabb ne nojenek, mert igy is nagyok?

2008. nov. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretném ha egy picit növekedne:-))
2008. nov. 20. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenkinél más! Barátnőmnek szó szerint semmit nem nőtt, még csak meg sem feszült, ezzel ellentétben, még én nem is tudtam, hogy babás vagyok, de a melleim jelezték, mert duplára nőttek!!

Vártam én is, meg eleinte örültem, hogy nőnek, de most meg kirepedt, meg fájt is a 20.-héttől!

Boldog baba várást!

2008. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!