Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan és mivel tisztítjátok...

Hogyan és mivel tisztítjátok meg a matracot, szőnyeget, vagy az olyan bútort amit nem lehet kimosni, ha a gyerek rápisilt/kakált?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

clorox v. tesco-s thick bleach - hipó gél-

és vanish szappan v. ált. tisztító folyadék az illat miatt meg habzik is jobban . és szivaccsal.

aztán vízzel hogy kiöblítsem és megszárítom a napon.


a bútornál hogy érted? a szőnyeget van amit nem lehet tisztíttatni -kikában vettünk már olyat ami víz hatására elkezdett bomlani iszonyat büdös volt pedig a pisit már rég kimostuk belőle és ki kellett dobni mégis.

2012. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Például ha a matracra/szivacsra,kanapéra pisil. Abba ugye belefolyik a pisi! Abból hogy lehet kiszedni? A tetejét átsúrolom,de mi van a többivel? Nem hiszem hogy a hipó jót tesz neki,és hogy öblítem ki? A színéről nem is beszélve!:)
2012. júl. 9. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Anyósoméknak van vizes porszívójuk, egy évben egyszer átszokták vele mosni az ágyakat, amin alszanak, nekünk a padló szőnyegünket!

Ha náluk történik ilyen baleset akkor azonnal kitisztítják!

Mi most ebben az évben fogunk befektetni egy ilyen vizes porszívós vételbe!

Igaz nekünk már nem hagyományos franciaágyunk van, hanem mi készítettünk ágykeretet és rajta a matrac, matracvédő, és a lepedő az ágy, így baleset esetén a matrac védve van, csak a lepedőt és a matracvédőt kell kimosni!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szivacs, matrac alá tegyél PVC lepedőt, nálunk mindenhol az van így csak a lepedő lesz pisis a matrac nem. A szőnyegnél én is a Vanisht javaslom.
2012. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a szivacs és a matrac fölé és a lepedő alá :))) bocs, kicsit összekavartam
2012. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!