Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dechatlon-ban kapható gyerek...

Dechatlon-ban kapható gyerek szabadiő/2800ft/megéri, milyen?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]


Én ilyet vettem a gyerekeimnek és nem bántam meg!

2012. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
műszálas. az enyémeknek nem bírja a bőre :( pedig jó szabású és strapabírónak is látszik, de nem mertem venni nekik.
2012. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elsőnem izzad bele a gyereked?Mivel olvastam,hogy tiszta műszál.Ezért nem tudom,hogy megvegyem e ,oviba hordná a kisfiam.
2012. júl. 10. 06:22
 4/9 A kérdező kommentje:
Első nem
2012. júl. 10. 06:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vettem mind a 2 fiamnak,nekünk bevált.

Még előnye is van a pamuttal szemben,mert nem lesz szöszös a térde pár nap után.

2012. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom, már a harmadik méretet fogyasztjuk belőle. Egtyáltalán nem izzad bele, pedig az én fiam különösen izzadós (valami specko anyag lehet), valamint lehet külön is kapni, a felsőből elég három darab egy szezonra, az alsóból meg 5-6 és kihúzzuk a telet, tavaszt az oviban. Én csak ajánlani tudom és árban is elfogadható. (Minden hétköznap ebben van a fiam oviban, de ha kinőttük, adjuk is tovább a barátnőm lányának, nem megy tönkre, strapabíró anyag)
2012. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kisfiam 107cm ti melyiket vennétek meg a 4 évesnek valot vagy az 5 évesnek valot?Mert Dunaujvárosban több a választék a 4 éves méretből,Fehérváron pedig az 5 éves méretből.Sajnos nincsenek méretek megadva,igy nem tudom,hogy melyik helyre mennyek.
2012. júl. 10. 16:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a nagyobbat venném.

A kisebbik fiamnak tavaly nyáron vettem a 2 éves méretet,mire használta volna ősszel a bölcsibe ,addigra túlnőtte.

2012. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is mindenből nagyobb méretet veszek, ebből is nagyobbat vettem. A méretével és az anyagával is meg vagyunk elégedve.
2012. júl. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!