Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálsz ha 3 évesed...

Mit csinálsz ha 3 évesed rádcsap ha valami nem tetszik neki?

Figyelt kérdés
Mostanában előfordul sajnos nálunk de azt veszem észre főleg akkor amikor nagyon fáradt !
2012. júl. 9. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lefogom a kezét és erélyesen rászólok, hogy ezt nem szabad és többet ilyet nem akarok látni. Addig nem engedem el a kezét, amíg meg nem ígéri. Ha megismétli, harmadik-negyedik ilyen jelenet után szerintem már elég lesz, ha csak egyszerűen nyúlsz a keze felé, mintha le akarnád fogni.

Megütni, bántani, kiabálni nem szabad, főleg akkor, ha ezt fáradtan csinálja. Attól leszokni nem fog róla, de kivált egy dacos, nehezen kezelhető viselkedést.

2012. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez előbb jelentkezett...1,5 volt,mikor rám ütött,határozottan megfogtam a kezét és mondtam, hogy ezt nem lehet,nem szabad verekedni!Ezt még párszor eljátszottuk,nem hatott,így kapott a kezére,azóta nem csinálja.
2012. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint máskor.Irány a büntibe 3 percre.Persze kap utána egy kis fejmosást is.
2012. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nalunk egyszer volt ilyen. sirtam, es megbantodtam. uvoltve bombolt mellettem, hogy anya ne siiiirj, anya legyel boldooog, 2 eves volt, megigerte, hogy tobbet nem ut meg, es tenyleg, azota nincs csapkodas, pedig lassan negy eves
2012. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!