Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srac, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srac, de van baratnoje. Mit csinalsz?

Figyelt kérdés
nagyon jol egyeztek, es ugytudod hogy nem erdekli a sracot a csaj. mit teszel ?
2009. nov. 15. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
itt nem tudsz sok mindent csinálni.. :S
2009. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát...én spec semmit se csinálnék:D

nemkezdenék el barátnővel rendelkező pasira nyomulni, mert az rohadt szerul is végződhet, ami nekemlesz rohadt égő.

2009. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, csak te jöhetsz ki rosszul belőle...
2009. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Itt az a nagy kérdés, hogy lecsaphatod-e a másik kezéről. Ha úgy gondolod igen, akkor hajrá. Az az igazság, hogy szerintem nem vagy te Teréz anyó. Gondold végig! Kinek lesz jó, ha sikerül és kinek rossz. Neked nyilván jó lesz. A srácnak, aki tetszik szintén jó, hiszen nem ok nélkül vált, hanem mert veled jobban érzi magát. A másik csaj megszívja, de biztos, h az ő lelki békéje érdekel a legjobban?


Viszont ez veszélyes játék. Simán visszafelé sülhet el. Szóval nagyon ésszel, ha úgy érzed, hogy két esélyes a játszma, akkor szerintem hagyd! Van még hal a tengerben.

2009. nov. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyent tisztességes nő nem csinál!Gondolj arra,te hogy éreznéd magad,ha a te srácodat csapná le valaki a kezedről?Keress független pasit magadnak,ne olyant aki foglalt.
2009. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy 2 eve ismerem kb es nem volt csaja, es azota is mindig nagyon jol megvoltunk, aztan mondtam h o mar tobb nekem, es tobbszor mondta h talalkozzunk, sose lett belolle semmi. aztan egynap aztmondja hogy megis ha lenne eselye nallam megprobalhatnank, vegul ebbol se lett semmi mert kiderult h mar egy jo ideje van baratnoje (elvileg)...

akkor szerintetek felejtos ? bar nehezen tudom elfelejteni, megis ezt tegyem ?

2009. nov. 15. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már mért kéne tisztességesnek lennünk.Mért a másik lány érdekeit nézze,és miért ne a sajátját.Fordított helyzetben tuti lecsapna a csaj.24/L
2009. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szálj le róla! foglalt, nem szeretem azokat akik azt hiszik ha rossz a kapcsolata valakinek egyböl le kell csapni!!! na jó bocis a megfoglamazásért de nekem is volt h rosszba voltam a barátommal szerettük volna helyrehozni de egy csaj rátapadt. Persze van h már egy kapcsolat tényleg a végét járja, szeritem ha a fiu akar tőled valamit (komolyan) akkor tényleg otthagyja a barátnőjét miattad. Csak vigyázz nehoyg te legyél az akivel el akarja felejteni...
2009. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De rendes es epp ezert mondta hogy nem akar ki***ni velem. Na oke, akkor valahogy ugy fogok ranezni mint egy baratra, es semmi tobb. Koszi! De ha meg van velemeny szivesen varom!
2009. nov. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!