Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Békés megyeiek! Könyvtárba...

Békés megyeiek! Könyvtárba jársz vagy megvásárolod a gyermekkönyveket? És akkor mit csinálsz, ha a fiúcskának, kisleánynak nem tetszik a könyv?

Figyelt kérdés
Nem tévesztettem kategóriát, ugyanis itt vannak azokhoz, akikhez szól a kérdésem. Kérem, te tegyétek át, köszönöm.
2011. szept. 23. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én antikváriumokba szoktam vásárolni könyveket. Sokkal olcsóbb és jó minőségű könyvhöz is hozzá lehet jutni.

Legyen ott vásárlásnál gyermeked majd ő kiválasztja melyik tetszik neki.

2011. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félreértés történt. Nekem nincs még, de olyan körökben mozgok, ahol sok a gyermekkönyv. Ez amolyan közvélemény kutatás, hogy megtudjam/juk, hogy mire van igény.


Milyen fajta könyveket veszel/adsz neki? (Kiadó, író, rajzoló)

2011. szept. 23. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is használtan veszem a könyveket, ha nem tetszik neki akkor visszaviszem, vagy felteszem a polcra. Könyvtári könyvet nem veszek ki, mert esélyes, hogy kárt okozunk benne...
2011. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan rajzú könyvet veszek, amelyikben az állatok állat formájúak és az emberek ember formájúak, hogy könnyen értse. Pl. a pom-pom sorozat úgy van rajzolva, hogy egy 6-8 éves érti, de azoknak meg már a kemény leporelló nem való, vagy fölösleges.
2011. szept. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkit fölpontoztam, jöhetnek még válaszok.

És akkor mondom tovább. Lenne-e igény egy olyan könyvesboltra, ami egyben könyvkölcsönző is, vagyis kifizeted a kölcsönzés árát, illetve a könyv árának valamennyi százalékát, és a kölcsönzési határidő után ha visszahozod a könyvet, vissza kapod azt a százalékos árat, ha nem hozod vissza, a tiéd marad.

2011. szept. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!