Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz ha tetszik valaki, de félénk vagy kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Azt gondolom hogy nem igazán mersz lépni.Esetleg zavartan nézel az illetőre, kerülöd a tekintetét.Nem tudom leszűrni, hogy tetszem e egy srácnak, aki kicsit félénkebb és tetszik nekem.Ötletek?
2010. ápr. 3. 17:47
 1/2 Szesze ***** válasza:

semmi...max annyi, hogy szedd össze ,magad kis csaj, ha tetszik a pali akkor szemezz vele, s néha próbalj hozzászolni stb., de ne nagyon nyomulj...


amúgy tudod, úgy van, hogy ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor biztos mindnt meg tesz, hogy imserkedjen, szoval lehet h nem tetszel az iltetonek...

2010. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát ilyen téren én is félénk vagyok sajnos és nem tudok 1 ismeretlen lány szemébe nézni. (Főleg ha teszik)

Mindig azt várom hogy a lány jöjjön oda hozzám


Úgyhogy ha tetszik menj oda hozzá!!!


17F

2010. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!