Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnék vizeletet fogni...

Hogy tudnék vizeletet fogni kislányomtól? 2 éves

Figyelt kérdés

2 napja lázas,nem találják mi baja,ezért mondták fogjak vizeletet ha tudok! De még nem bilizik,hallani sem akar róla,még a wc-ről sem! Pedig mindig szól előre hogy éppen mi kell neki,de a pelusba végzi a dolgát!

Segítsetek! Most pelus nélkül van,de tartogatja a pisit!



2012. júl. 9. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, a fehér része ragad, ha lehúzod róla a fóliát. Alul a gátra ragasztod, elöl meg benne lesz az egész szeméremtest. Sok sikert, negatív leletet!!
2012. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát ez a zacsis dolog nem jött be :( Ráadtam,és csak gubbasztott 1 helyben a lányom ,meg sem moccant,kényelmetlen volt neki. Természetesen egy csöppet sem pisilt bele,pedig a reggeli pelus száraz volt. Így futottam utána egész délelőtt még végül nem bírta a visszatartást ,és elengedte a bili mellett,pár csöpp mellé ment,de időben rátettem. Így van minta, de a laborba már nem tudtam bevinni,mert későn voltunk ahhoz (dél elmúlt),eltettem a hűtőbe a pisit,holnapra az már nem jó,mi? Megint előlről kezdhetem az 'üldözést'?
2012. júl. 11. 14:48
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nap alatt már el kezd lebomlani ami benne van. Reggel kezdheted elölről. :(
2012. júl. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, tenyésztést kért-e az orvos, vagy csak üledéket
2012. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!