Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 évesetek alszik még nappal?

3-4 évesetek alszik még nappal?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz jövőhónapban 3,5 éves. Oviban mindég alszik. Eddig itthon is aludt. DE már 2. napja nem tudom elaltatni. Még csellel sem, ha azt mondom neki pl, hogy akkor nem megyünk biciklizni. Nem hatja meg:-) Pedig fáradt, így már este 6 körül kezdődik a hiszti mindenért. Az mondjuk, jó hogy már 8-kor alszik, de abban a 2 órába nagyon sokat nyűglődik már.
2012. júl. 10. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

3,5 éves, még alszik, és ahogy elnézem, még fog is egy darabig (2,5-3 órát alszik napközben).

Az, hogy 2 napja nem alszik a gyereked, még nem jelent semmit, ettől még lehet hogy holnaptól újra fog aludni.

2012. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Enyém is augusztusban lesz 3,5. Mindennap alszik délután, ehhez ragaszkodom. Szüksége van rá, így nyugodtabbak a délutánok, esték. Oviban ha netán nem tud elaludni, akkor már a hazaindulás is egy gyötrelmes küszködés. Hiszti, nyafogás, ez se jó, az se jó. Szóval igen, aludjon csak, kicsi még.


Talán megpróbálhatnád reggel korábban kelteni.

2012. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 évesem is alszik. Van amikor 1 óra elég neki, van amikor 2,5 kell.
2012. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 éves korától nem alszik a lányom nap közben, nem is aludt 3,5 éves koráig majdnem. Egyszer sem,és nem volt nyügi. Mostanában van hogy azt mondja hogy alszik egyet, el is megy és van hogy elalszik két hétbe egyszer, vagy kétszer. De nem eröltetem, ő tudja mikor kell, mert ha kényszerítem, vagyis ott vagyok mellette míg el nem alszik, akkor is alszik, de akkor este 11-12 előtt nem alszik el. Úgyhogy mikor az öccseit altatom, akkor megy ő is általában az ágyába, ha elalszik ok, ha nem akkor jön velem ki.
2012. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Június elején volt 3 a fiam és még alszik napközben. Van, hogy egy óra után ébred, van, hogy 2,5-3 órát alszik és ébresztenem kell.

Múlt hétvégén 3 napig nem aludt zsinórban, mert strandoltunk és nem lehetett lelőni délben, meg is lett az eredménye, 3. nap estére teljesen kifordult magából. :(

2012. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

enugy tervezem,hogy 5 eves koraig alvas lesz, de legalabbis csendespihenp


az mas kerdes, hogy en 35 evesen siman bevallalnam a delutani alvast XD

2012. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 lesz szeptemberben és minden délután elzavarom aludni. Nagyon küzd ellene, van, hogy egy órát szórakozik, kiabál kifelé, hogy nem álmos, incselkedik (pont rálát a kanapéra, ahol ejtőzöm), de nem hagyom magam! Begolyóznék, ha nem aludna! Amúgy ha végre elalszik 1-2 sőt akár 3 órát is alszik!

Amíg ovis, addig sztem aludjon!!

2012. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!