Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen italokat adtok 3...

Ti milyen italokat adtok 3 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Adtok a három éves gyereknek mondjuk colát szénsavas üdítöt szörpöt stn.-t?
2012. júl. 10. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vizet,rostos baracklé és tej,se cola se szörp se tea
2012. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 10. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
szénsavas üdítő nem,így cola sem.csak víz,gyümölcslé,jó minőségű szörp.olyan ami gyümölcsszörp,nem valamilyen ízű szörp,tehát valódi gyümölcsöt tartalmaz
2012. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan 4 éves,de még nem ivott colát,fantát,eis teát stb.soha.Kb. 2 éves korig édesköménytea-almalét ivott,azóta vizet,almalét(100%-ost,vízzel hígítva,kb.30-70(alma-víz)%-ban),és Bolero-ból készített innivalót(eper,narancs,citrom).Semmilyen cukros innivalót nem szeret.
2012. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tea, kakaó a 3,5 évesnek, víz, kakaó a 2 évesnek. Sajnos mást nem is isznak. A nagy nem issza a vizet, a kicsi meg csak vizet meg tejet/kakaót hajlandó inni.
2012. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szénsavasat nem szereti. Úgy 2,5 éves korában kóstolta a szénsavas narancs üdítőt, de nem jött be neki. Vizet iszik napközben, vagy tejet. Teát vacsihoz vagy reggelihez szokott kérni. Üdítőt néha veszek neki ha megkívánja. DE alapjába véve nincs itthon üdítő.
2012. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Reggel kakaóval, vagy tejeskávéval kezd.

Napközben vizet, vagy szörpösvizet kap, alma, barack lé. Normális gyümölcs szörp, általam készített, vagy Piroska, Sió, ami nem édesítőszeres, tartósítószer mentes, és gyümölcsből van.

Ha valaki jön vendégségbe, vagy mi megyünk, akkor ihat colat, fantát, spritot, szénsavas üdítőt.

Teát nem szereti.


Édesítőszeres dolgokat nem adok neki, szerintem jobban árt mint a cukor, Boleró porból készült italt soha nem adnék neki, az a leg ártalmasabb!

2012. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20.44 -es vagyok. Nekem is megakadt a szemem a Boleron.Az csak műanyagból van, és nagyon ártalmas.
2012. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A Bolero-s vagyok.Gondolom a heti 2-3 dl nem árt neki(a 1.5 l üveg kb. 2 hét alatt fogy el,úgy,hogy én is iszom belőle)...amennyi káros anyag abban van(mármint a 2-3 dl-ben),a levegőből is beszívjuk nap,mint nap.A fő itala a víz-almalé,és amit nem írtam reggel-este a kakaó.
2012. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy én meg colát,fantát,sprite-ot nem adnék egy kortyot sem.Nem vagyunk egyformák.
2012. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!