Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt anyukák tanácsait...

Tapasztalt anyukák tanácsait kérhetném?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam.Nagyon jó evő volt,sajnos azonban 1 hónapja kitörte a felső 2 fogát.Azóta nem harap,gondolom fáj neki,nagyon kíméli.Sajnos az evésen is észrevenni a negatív változást,mindent pici darabokra kell vagdosnom,sőt visszaállt a pépesített ételekre.Amikor beköszöntött a kánikula,csak a tejtermékből készült ételek ette meg,krémtúró rudi,sajtok,felvágott,és most semmi mást nem akar enni.Hogyan szokassam vissza a rendes étkezéshez?Kiéheztessem az beválik?
2012. júl. 11. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolom a kiéheztetésen azt érted hogy ha nem eszi az ebédet majd vacsorázik.


sztem ez jól se hangzik és még nem is válik be.

nem kell svédasztal de valamit kapjon puha falatkákat dinnyét joghurtos gyümölcskrémet stb. ez nem főétel nyilván de arra van a rendes étkezés . kapjon étkezés között is ezt legfeljebb nem eszi meg és akkor ki se dobod majd megeszi később.

2012. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gyermekorvos, vagy a gyermek fogorvos, mit mondott, mikor fog helyre jönni a Gyermek foga?

Mert ha nekem fáj a fogam akkor én is képes vagyok, hetekig, pépeset enni!

Biztos nagyon fáj neki és nem azért eszik, csak pépeset, mert hozzászokhatott!

Az én Lányomnak csak két fogából hiányzik egy-egy darab, de pár hétig ő is óvatosan evett amikor megtörtént a baj.

Ne éheztesd ki, azzal szerintem nem érsz el semmit, csak nyűglődni fog, meg te is mert stresszeled magad.

Készíts neki darált húsos menüket, de néha növeld a vágott dolgok méretét!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!