Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Agyhártyagyulladás elleni (...

Agyhártyagyulladás elleni ( menjugate) oltásnál más is tapasztalt gyermekénél lábfájást?

Figyelt kérdés

15 hónapos kisfiam egyszerre kapta meg tegnap a prevenart, menjugate-t és a 15 hós oltást.

A két utóbbi combba, izomba lett beadva. Ma reggelre lázas volt és nagyon fájlalta az egyik lábát, csak úgy tudtam pelust cserélni rajta, hogy ordított. :S

A doki szerint a menjugate volt a ludas, de ezt nekem tegnap nem mondta, hogy erre lehet számítani.


Más is járt így? Már jobban van.


2012. máj. 10. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hideg vizes borogatás és maszirozás és pár nap helyre jön egy kis fájdalom csillapítót adjál neki. mi karba kaptuk anno nem comba
2012. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is úgy fájt a lába, hogy összecsuklott,ahogy ráállt, pedig borogatva volt folyamatosan rögtön oltás után.
2012. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!