Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire vagytok csendben, ha...

Mennyire vagytok csendben, ha alszik a másfél évesetek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Porszívózni mondjuk nem állok neki. De mosogatok, főzök, pakolok, ha úgy van. De legtöbbször én is leülök gépezni, vagy filmet nézni. Egyedül nem tudok nagy zajt csapni. :)

De nem zavarja, ha kint megy a fűnyíró, vagy ugatnak a kutyák. Pedig nyitott ablaknál alszik.

2012. júl. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előttem szóló írta, de a tévét felirattal nézzük
2012. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan megy minden, nincs halotti csönd, az ablak is nyitva van, meg én ios csinálom a dolgomat, fözök, stb. Megszokta és alszik nyugodtan.
2012. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tudok saját tapasztalatot írni, mert még nem jött össze a babó, de anyu mesélte, hogy amikor én kicsi voltam akkor abszolút nem voltak csendben, (a porszívó hangjára aludtam a legjobban, így ma is (28 évvel később) bárhol, bármilyen körülmények között el tudok aludni.
2012. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél sem voltunk csendben,a másodiknál pedig a tesó miatt :D esély sem volt a csendre!Még porszívózni is szoktam alvásidőben,mert annyira nem lettek érzékenyek a zajokra,ők a tipikus--ágyút lehet lőni mellettük típusok!négy és másfél évesek
2012. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Néhány hete egy összejövetelen voltunk hivatalosak, amolyan bográcsozás jellegű dolog. Délben az édesanya megkérte az egyébként normálisan a kertben beszélgető társaságot, hogy távozzanak, mert a szobában a déli álmát alvó gyermeket zavarjuk. 1 ember maradhat, aki figyel a kajára és majd üzen, ha megfőtt a kaja és felkelt a gyerek. Ne kérdezzétek, hogy sikerült az étel.
2012. júl. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
na az utolso na erre mit irjak... én azért a vendégeket el nem küldtem volna Hogy mert a gyerek alszik hozzá kell szokatni a zajhoz a ygermekeket ez picit durva volt számomra amit elmesáét mi történt
2012. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

#6 vagyok


Utólag belegondolva mi voltunk a hibásak, hogy elfogadtuk a meghívást (bár ő meg minek hívott meg minket?). Tökéletesen tudtuk, hogy milyen az anyuka. A gyermek születése óta még a mosogatást se végzi el, ha alszik a gyerek, mert zörög vele. A számítógépet is laptopra cserélték, mert a laptop billentyűzete kevésbé hangos, mint a hagyományos klaviatúra.

2012. júl. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
ezzel majd megnehezitik pl az ovodában való alvást is mert ott sincs siri csend
2012. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Csend van és sötét.

Én netezek vagy olvasok vagy alszom vagy halkan tévézek.

Az ovisom ezt megszokta itthon, de attól még az oviban szuperjól alszik, hiába ott alapzaj van és világos.

Van egy 1,5 évesem is.

Egyébként én az ő alvóidejüket használom pihenésre, úgyhogy eszem ágában sincs zörögni. Zörgök eleget, amikor együtt vagyunk: takarítás, főzés... ezeket együtt csináljuk (ezt is megszokták, nincs vele bajuk).

2012. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!