Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Koszmó ellen valami tipp?...

Koszmó ellen valami tipp? Száraz is a fejbőre, viszket neki szárítani nem szoktam de majdnem szárazra törlöm.

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós is ilyen melegben mindig csupa víz a feje. 23 hónapos amúgy. Kicsinek is volt neki de nem ennyire. Először csak egy ujjnyi sávban volt az lejött babaolajjal de már az egész fejeteteje olyan. Látszik hogy nem csak koszmós hanem száraz is nagyon. Mit ajánlotok és hol tudnám beszerezni? Köszönöm
2012. júl. 12. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Babe koszmó elleni samponja vált be.El is tüntette maradéktalanul (pedig elég makacs volt nekünk is),és megelőzésként is azt használjuk.Gyógyszertárban lehet kapni,2600 ft körül van,de megéri az árát!
2012. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. A Babé előtt én is minden javasolt praktikát kipróbáltam, egyik sem volt hatásos. A Babé-t használva 2 hét múlva eltűnt a koszmó, és vissza se jött azóta sem. Megéri az árát, gyógyszertárban kapható.
2012. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 krisztivan ***** válasza:
Ne praktikázz mert a Babé eltünteti.Mi is mindent kipróbáltunk de csak az használt.Drága de sokáig elég és tényleg jó:-))
2012. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon makacs a koszmó, akkor fürdés elején kend be a fejét babaolajjal (vagy sima étolajjal), hagy 20 percet "ázni", aztán a pancsi végén mosd meg a Babe-val. Tuti hatás :)
2012. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is babe jött be
2012. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak erősíteni tudom a Babe-sok táborát. Tényleg nagyon jó!
2012. júl. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is használtam Babét és jó volt!

Most 2 éves,nagyon izzadós és most megint koszmós is.

Én bekenem 1 héten 1x étolajjal a fejét,és félóra után jól átfésülöm azzal a vékony stílfésűvel,mind le szokott jönni,és utána sima nivea baby samponnal mosom meg neki...


Üdv:kozmetikus anyuka

2012. júl. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Babé!

Néha akkor is megmosom vele,ha nincs is gond, megelőzés képpen.

2012. júl. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak a Gabi Babaolajjal kentem Gyermekem fejbőrét, és a testét. 2x volt koszmós a fejbőre, fürdés, hajmosás előtt bekentem vastagabban, de nem folyt neki sehol, kb 5-10 percig rajt hagytam, és végül Gabi samponnal átmostam, öblítés és kész. Nekünk ez vált be, és azóta sincs koszmó, eltűnt. :)
2012. júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. júl. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!