Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami jó tipp hányinger...

Valami jó tipp hányinger ellen? Ez már vészes "hányás"?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete szenvedek... A magneb6 semmit se ér. Még csak reggel 6 óra, és már 3X hánytam. Este nem eszek későn, hogy ne terheljem a gyomromat...Tudom hogy ez ilyen időszak, de ez szerintem a pocaklakónak meg nekem se jó. Kórházba meg nem nagyon akarok befeküdni infúzióra, de ha így megy lehet mégis kell majd :(
2010. dec. 6. 06:28
 1/4 anonim válasza:

Akarsz vagy sem,ha veszélyezteti a babát nem kibírod?

de mindenképpen beszéld meg orvosoddal,biztos tud segíteni

2010. dec. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem vészes hányás, de a dokival mindenképpen beszéld meg. Sajnos én ugyanígy küszködtem az elején, a 20. hétig hánytam, reggeltől estig, néha éjszaka is ébredtem:(

Elmúlt szerencsére, utána kutya bajom nem volt:)

Boldog babavárást!

2010. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld a hideg kólát,hátha,nekem bejött. A másik meg,hogy szerintem ha kívánod,akkor igenis egyél este,ilyenkor azt szokták javasolni, hogy sokszor keveset,hogy teljesen ne legyen üres a gyomrod,meg reggel ébredéskor is rögtön egyél valamit...Nekem ezek bejöttek nagyjából
2010. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Este mindenképpen kell enned, hogy reggelre ne ürüljön ki teljesen a gyomor. Ha éhes vagyok, mindig hányok. Nem szabadna megvárnunk, hogy éhesek legyünk! Sőt kísérletezd ki, hogy mit kellene egyél, ha hányingered van, ha felébredsz, stb. Én hányingerre kölest eszek, ha felébredek, addig nem állok fel, amíg nem ettem kekszet. Nézdd meg mi esik Nektek jól!!!

Kellemes babavárást kívánok!!!

2010. dec. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!